X
Rossignol Sky 7 HD + Кр. SPX 12 DUAL WTR B100 '18
Купити

Rossignol Sky 7 HD + Кр. SPX 12 DUAL WTR B100 '18

Код товару: 248 476
Артикул: RAGQP01/RRH07QP
Доставка 1-4 дні
11 999.17 грн
21 607.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Sky 7 - Посилені волокнами карбону і базальту, є ідеальним поєднанням відмінних характеристик для беккантрі і фрірайду, розроблені спеціально для жінок. Зі значно більшою хваткою кантів, більшою стабільністю, кращими віброгашуючими властивостями, кращою передачею енергії, кращою маневренністю, ці лижі перейшли на наступний рівень.

 Поєднання запатентованого носка Air Tip, рокера Powder Turn Rocker, разом з легким сердечником з павловнія і універсальною шириною талії в 98мм, забезпечує новим Sky 7 HD відмінне спливання в глибокому снігу, хватку і маневреність на жорсткому схилі, а також легкість управління для беккантрі. В незалежності від того, в які умови Ви потрапили, катаєтеся Ви поблизу гірськолижного курорту або в диких горах - майбутнє фрірайду тут.Радіус, м 18
Геометрія, мм 128 - 98 - 118
Ростовки,які випускаються,см 156 / 164 / 172 / 180 / 188
Кріплення SPX 12 DUAL WTR B100
Рік 17-18

  • Air Tip 2.0 - новий посилений 3D-дизайн легший і міцніший з ідеально інтегрованою конструкцією для посилення потужності, стабільності та сплаву. Знижена вага на кінцях концентрує лижну масу під ногами, для легкої маневреності, природного плавання та грайливого контролю в найглибших снігових умовах.
AIR TIP 2.0

  • Carbon Alloy Matrix - надміцне тримання та стабільність,це нова генерація суперволокон. Унікальне поєднання волокон вуглецю та базальту з стрінгерами скловолокна, забезпечує ідеальну комбінацію: безкомпромісності, міцності, мобільності, максимального зчеплення та збалансованої гнучкості від носка до п'ятки.


Rossignol CARBON ALLOY MATRIX

  • Free Vas - Еластомерний матеріал робить більш плавною передачу рокер / кембер, зменшує "Хлопок кінців лижі", збільшує стійкість, контроль і контакт зі снігом в різних погодних умовах.


  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


  • Powder Turn Roсker - У конструкцію внесені зміни для ще більшої універсальності і кращої здатності спливати. Довший, більш плавно вигнутий ніс виключає "хлопки" у мінливих снігових умовах, в тому числі в умовах жорсткого вкатаного снігу; в той час як звужений, підсилений "хвіст" легко спливає, занурюючись в м'який сніг, забезпечуючи керованість і безперервний контроль швидкості. Традиційний кембер в районі кріплень створює міць, енергію і зчеплення канта в умовах підготовленого снігу.


  • Sidewall - Конструкція має шаруваті матеріали основи (дерево, склопластик, метал тощо) та повнорозмірні вертикальні бокові стінки для оптимального зчеплення краю, точності, балансу та потужності.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Sky 7 HD + Кр. SPX 12 DUAL WTR B100 '18


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати