X
Черевики гірськолижні Rossignol Speed 100 '22
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Speed 100 '22

Код товару: 749 890
Артикул: RBJ8030
Доставка 1-4 дні
6 674.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Speed 100 - забезпечує регульовану потужність і точність, а колодка 104 мм здатна задовольнити різні форми ноги. Зовнішній черевик спроєктований для зменшення ваги та повної передачі потужності з регульованою жорсткістю для точного налаштування вашого катання. Внутрішній черевик розроблений відповідно до природної форми стопи і здатний термоформуватися під ногу.

Особливості:
  • Relaxed Fit має колодку 104 мм з широким місцем під основну частину стопи, пальців і щиколотки, в п'яті збережена щільна посадка для кращого контролю.
  • Спеціально розроблена конструкція корпусу Sensor Matrix знижує вагу зовнішнього черевика і забезпечує пряму передачу потужності на лижу
  • Регульована жорсткість - дозволить вам визначати стиль вашого катання, від комфортного до більш точного і сильного.
  • М'який пластик навколо стопи дозволяє легше відкрити черевик для плавного вдягання і зняття черевика.
  • Внутрішній черевик здатний приймати форму ноги власника, завдяки чому поліпшується якість комфорту і контролю.
  • Підошви GRIPWALK® мають гумовий протектор і косий носок для більш природного руху при ходьбі і збільшення зчеплення з дорогою

Індекс жорсткості 100
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг -
Рік 21 - 22
Гарантія 12 міс. від виробника

  • 104 mm Sensor - технологія, яка базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. Спеціальна устілка Sensor дозволяє внутрішньому черевику прямо контактувати із зовнішнім черевиком в передній зоні миска черевика, що створює додаткову впевненість і чутливість черевика при перекантовуванні. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 104 мм.

  • Sport Thermo Fit - термо формуючий матеріал внутрішнього черевика і язика, анатомічної форми, для оптимальної індивідуальної підгонки. Застосовується дві різні щільності - Sport Thermo Fit Plus і Sport Thermo Fit (м'якша).


  • Diagonal Buckles (Patented) - кліпси діагональної форми з мікро настройками, виконані з міцного магнієвого або алюмінієвого сплаву. Перевага кліпс повернених у нетрадиційному діагональному положенні в більш природному охопленні ноги і більш надійному фіксуванні п'яти.


  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Speed 100 '22


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати