X
Rossignol Speed 100 '20
Купити

Rossignol Speed 100 '20

Код товару: 248 976
Артикул: RBH8030
Доставка 1-4 дні
4 679.14 грн
8 399.16 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Speed 100 є продовженням лінійки Allspeed, забезпечують адаптивну потужність і точність з колодкою 104мм. У поєднанні з унікальною технологією "Sensor Matrix", технологією простого входу, та внутрішнім черевиком "Custom OptiSensor liner", новий Speed забезпечує оптимальне охоплення стопи, комфорт, і ефективність роботи.

Індекс жорсткості 100
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 18 - 19
Гарантія 12 міс. від виробника

  • 104 mm Sensor - технологія, яка базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. Спеціальна устілка Sensor дозволяє внутрішньому черевику прямо контактувати із зовнішнім черевиком в передній зоні миска черевика, що створює додаткову впевненість і чутливість черевика при перекантовуванні. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 104 мм.

  • Sport Thermo Fit - термо формуючий матеріал внутрішнього черевика і язика, анатомічної форми, для оптимальної індивідуальної підгонки. Застосовується дві різні щільності - Sport Thermo Fit Plus і Sport Thermo Fit (м'якша).


  • Diagonal Buckles (Patented) - кліпси діагональної форми з мікро настройками, виконані з міцного магнієвого або алюмінієвого сплаву. Перевага кліпс повернених у нетрадиційному діагональному положенні в більш природному охопленні ноги і більш надійному фіксуванні п'яти.


  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Speed 100 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати