X
Черевики гірськолижні Rossignol Speed 100 HV '24
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Speed 100 HV '24

Код товару: 009 617
Артикул: RBL2130
Доставка
11 999.00 грн
15 990.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Speed 100  HV — для високоефективного контролю та комфортного катання протягом усього дня. Створені для лижників, яким потрібна щільна посадка, ми розробили корпус та манжету черевика за допомогою генеративного дизайну для максимальної передачі енергії та швидкісного контролю в кожному повороті. Регульований вигин та нахил дозволяють персоналізувати відчуття та реакцію черевика відповідно до вашого стилю катання. Термоформуючий вкладиш дозволяє налаштувати посадку черевика по нозі. Ізоляція Thinsulate™ покращує тепло підкладки, щоб ви могли зосередитись на катанні. Застібніть черевики з системою управління нового покоління, яка дозволяє кататися цілий день.

Індекс жорсткості 100
Ширина колодки, мм 102
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 23 - 24
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Dual Core - це новий метод створення сендвіч конструкції, для цілеспрямованої передачі потужності та повного контролю в повороті. Суть методу полягає в моноінєкційному введені дюрометру пластика, завдяки чому досягається різна жорсткість в різних ділянках зовнішнього шару лижного черевика.

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Thinsulate Stretch - легкий синтетичний утеплювач, який забезпечує високе тепло збереження у вологих і холодних умовах протягом всього дня. Thinsulate Stretch володіє підвищеною еластичністю, покращуючи свободу пересування та підтримку ніг в гірськолижних черевиках.

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Speed 100 HV '24


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати