X
Черевики гірськолижні Rossignol Speed 120 '21
Купити

Черевики гірськолижні Rossignol Speed 120 '21

Код товару: 749 876
Артикул: RBJ8010
7 499.29 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів
Товар відсутній

Rossignol Speed 120 - забезпечує регульовану потужність і точність, а колодка 104 мм здатна задовольнити різні форми ноги. Зовнішній черевик спроєктований для зменшення ваги та повної передачі потужності з регульованою жорсткістю для точного налаштування вашого катання. Внутрішній черевик розроблений відповідно до природної форми стопи і здатний термоформуватися до ноги.

Особливості:
 • Relaxed Fit має колодку 104 мм з широким місцем під основну частину стопи, пальців і щиколотки, в п'яті збережена щільна посадка для кращого контролю.
 • Спеціально розроблена конструкція корпусу Sensor Matrix знижує вагу зовнішнього черевика і забезпечує пряму передачу потужності на лижу
 • Регульована жорсткість - Дозволить вам визначати стиль вашого катання, від комфортного до більш точного і сильного.
 • М'який пластик навколо стопи дозволяє легше відкрити черевик для плавного входу і виходу.
 • ВЧеревик здатний приймати форму ноги власника, завдяки чому поліпшується якість комфорту і контролю.
 • Thinsulate ™ Stretch ізолює, забезпечуючи поліпшену опору ноги для кращої керованості
 • Підошви GRIPWALK® мають гумовий протектор і косий носок для більш природного руху при ходьбі та збільшення зчеплення з дорогою

Індекс жорсткості 120
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 20 - 21
Гарантія 12 міс. від виробника

 • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

 • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

 • Optisensor 3D Liner - внутрішній черевик забезпечує новий рівень обхвату стопи, комфорту і підтримки. Стратегічно розміщені матеріали в трьох ключових зонах комфорту максимізують взаємодію між стопою, внутрішнім черевиком і зовнішнім черевиком. Більш м'які зони збільшують комфорт і обхват ступні. Більш жорстка п'ята забезпечує її прекрасну фіксацію, збільшуючи підтримку і контроль для досягнення найкращих результатів. Новий теплоізоляційний матеріал Thinsulate ™ зберігає тепло і створює комфорт протягом всього дня. Вражаюча посадка без додаткової підгонки.
Зберегти

 • Rocker Sole - черевики серії Alltrack, Alltrack, Pure поставляються із спеціальними вставками для підошви, Alpine (ISO 5355), Touring (ISO 9523) і WTR стандарти у вигляді наборів. Ці гумові вставки Rocker роблять ходьбу значно легшою завдяки поліпшенню зчеплення з поверхнею за рахунок природної сили ніг. Їх конструкція забезпечує дуже високий рівень "skiability", жорсткі зони дають додаткову міцність при крученні.

 • Sensor Blade - колодка з зовнішнім черевиком який виготовлений за технологією Sensor Blade відрізняється поліпшеним анатомічним обхватом ступні та ефективною передачею енергії.
Зберегти Зберегти

 • Thinsulate® Insulation - Thinsulate ™ - полегшений синтетичний теплоізоляційний матеріал, що забезпечує підвищений рівень тепла в сирих і холодних умовах для комфорту протягом всього дня.

Зберегти

 • Walk To Ride - це конкретний знак, сертифікат TÜV (сертифікація, інспекційний орган) що гарантує сумісність між кріпленнями конкретних лиж та конкретною частиною черевика в зоні п'яти. Ці частини роблять ходьбу легкою, підвищуючи безпеку і продуктивність, завдяки етикетці TÜV.
Зберегти

Рейтинг товару


Відгуки про Черевики гірськолижні Rossignol Speed 120 '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати