X
Rossignol Speed 80 '20
Купити

Rossignol Speed 80 '20

Код товару: 248 990
Артикул: RBH8050
Доставка 1-4 дні
4 744.12 грн
7 194.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Таблиця розмірів

Rossignol Speed 80 є продовженням лінійки Allspeed, забезпечують адаптивну потужність і точність з колодкою 104мм. У поєднанні з унікальною технологією "Sensor Matrix", технологією простого входу, та внутрішнім черевиком "Custom OptiSensor liner", новий Speed забезпечує оптимальне охоплення стопи, комфорт, і ефективність роботи.

Індекс жорсткості 80
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 Micro - 100% Aluminium
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг -
Рік 19 - 20
Гарантія 12 міс. від виробника

  • Diagonal Buckles - Запатентовані діагонально орієнтовані кліпси забезпечують кращий обхват черевика і кращу посадку, їх краще вирівнювати під час входу і виходу. Діагональний нахил відтягує черевик назад в область п'яти для кращої підтримки.

Зберегти

  • One Piece Toebox - єдина, безшовна і суцільно шита вставка у внутрішній черевик. Зменшує деформацію внутрішнього черевика і усуває больові відчуття в зоні пальців і підйому ноги.

Зберегти

Binjected Easy Entry - концепція легкого одягання черевиків, оболонка яких в області підйому ступні і зроблена з м'якого пластику, щоб забезпечити легке взування та точне облягання ноги.

Custom T4 - Частина черевика виготовлена з адаптивного матеріалу, для кращого прилягання до ноги. Версія T4 в наповненні має м'який Polyethelene для щільного комфортного прилягання.

Flex Adjustment - дозволяє збільшити діапазон гнучкості черевика для індивідуального регулювання потужності, продуктивності та комфорту за допомогою простого регулювання гвинта задній стінці черевика.

Sensor Matrix - Технологія оболонки що дозволяє поліпшити прилягання черевика до ноги, зменшити вагу і зберегти жорсткість для забезпечення високої продуктивності, точності і передачі енергії.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Speed 80 '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати