X
Rossignol Strato ST + Кр. SPX 12 Konect Dual B80 '19
Купити

Rossignol Strato ST + Кр. SPX 12 Konect Dual B80 '19

Код товару: 213 943
Артикул: RAGBP04/FCHC006
Доставка 1-4 дні
17 549.10 грн
30 999.21 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Strato ST - точні і ідеально збалансовані, рекреаційні спортивні лижі, призначені для технічних лижників і справжніх ентузіастів цього виду спорту.

Виконані виключно в традиціях іменитої французької компанії з характерним альтернативним дизайном. Призначені для карвінгового катання по підготовлених трасах гірськолижників експертного рівня.

Технологія Power Turn Rocker і Prop Tip забезпечує легкий вхід в поворот і стабільне ведення дуги протягом усього спуску. Технологія Prop Tip забезпечує адаптивну торсійну жорсткість за рахунок перфорованого носка лижі і п'яти. Це покращує характеристики віброгасіння і еластичності лижі, а також збільшує зону контакту канта з поверхнею при обгинанні рельєфу.

Середня ширина талії лижі дозволяє швидко і легко перекантовуватись, що одночасно з легкою конструкцією MiniCap Sandwich зі складальним ламінатом, посиленим тітаналом, забезпечує хорошу керованість і робить катання легким і комфортним. 100% Трасове катання.

Радіус, м -
Геометрія, мм 120 - 70 - 100
Ростовки,які випускаються,см 161 / 166 / 171
Кріплення SPX 12 Konect Dual B80
Рік 18 - 19

  • Minicap Sandwich - ультра-міцна конструкція, складається із дерев'яного сердечника, бічних стінок під кутом 30 градусів, скловолокна і високотехнологічних ламінатів. Minicap зміцнює верхню частину лижі і запобігає розшаруванню. Бічні стінки нахилені під кутом 30 градусів зменшують вагу лижі, покращують хватку кантів і збільшують довговічність.

  • Prop Tech - це система звільнення поперечної гнучкості лиж, розроблена у відповідності з новими правилами радіуса повороту Fis. Вертикальні, виготовлені машинним способом отвори в ламінаті, забезпечують більш адаптивну торсійну гнучкість для поліпшеного контролю, більш плавного входження в поворот, чудової передачі енергії, поліпшеного контакту кантів.

  • Carbon - це № 1 серед волокон, надзвичайно легке та гарантує чудову потужність, зчеплення і стійкість для неперевершеного катання.Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Strato ST + Кр. SPX 12 Konect Dual B80 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати