X
Rossignol Super 7 HD + Кр. Spx 12 Dual B120 '19
Купити

Rossignol Super 7 HD + Кр. Spx 12 Dual B120 '19

Код товару: 248 448
Артикул: RAGQM01
14 989.74 грн
27 786.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

  Rossignol Super 7 HD - Розроблено для спортсменів і справжніх героїв, стануть викликом для найдосвідченіших гірськолижників - для найглибшого снігу і супер великих швидкостей.

  100% для цілини. Обкатана райдерами, створена в спортивному цеху, версія "HD" моделі Super 7 - виконано за спортцеховими технологіям. З величезною, 116мм талією, 21м радіусом і новим комбінованим матеріалом з волокон базальту і карбону лижа має більшу енергію, мобільність і міцність.

  Технологія носка Air Tip в поєднанні з рокером Powder Turn і легким сердечником з павловнія, забезпечують новому Super 7 HD кращі характеристики спливає-мості і стабільності, дозволяючи розсунути межі можливого.


Радіус, м 21 m (188)
Геометрія, мм 140-116-130
Ростовки,які випускаються,см 172 / 180 / 188
Кріплення Spx 12 Dual B120 Concrete Yellow
Рік 18 - 19

  • Air Tip 2.0 - новий посилений 3D-дизайн легший і міцніший з ідеально інтегрованою конструкцією для посилення потужності, стабільності та сплаву. Знижена вага на кінцях концентрує лижну масу під ногами, для легкої маневреності, природного плавання та грайливого контролю в найглибших снігових умовах.
AIR TIP 2.0

  • Carbon Alloy Matrix - надміцне тримання та стабільність,це нова генерація суперволокон. Унікальне поєднання волокон вуглецю та базальту з стрінгерами скловолокна, забезпечує ідеальну комбінацію: безкомпромісності, міцності, мобільності, максимального зчеплення та збалансованої гнучкості від носка до п'ятки.


Rossignol CARBON ALLOY MATRIX

  • Free Vas - Еластомерний матеріал робить більш плавною передачу рокер / кембер, зменшує "Хлопок кінців лижі", збільшує стійкість, контроль і контакт зі снігом в різних погодних умовах.


  • Light Wood Core - Ультралегкий сердечник з дерева павловнії зменшує загальну вагу лиж на 30%. Лижі стали більш швидкісними, більш маневреними, покращився контроль, при цьому результативність на спуску не змінилася.


  • Powder Turn Roсker - У конструкцію внесені зміни для ще більшої універсальності і кращої здатності спливати. Довший, більш плавно вигнутий ніс виключає "хлопки" у мінливих снігових умовах, в тому числі в умовах жорсткого вкатаного снігу; в той час як звужений, підсилений "хвіст" легко спливає, занурюючись в м'який сніг, забезпечуючи керованість і безперервний контроль швидкості. Традиційний кембер в районі кріплень створює міць, енергію і зчеплення канта в умовах підготовленого снігу.


  • Sidewall - Конструкція має шаруваті матеріали основи (дерево, склопластик, метал тощо) та повнорозмірні вертикальні бокові стінки для оптимального зчеплення краю, точності, балансу та потужності.

Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Super 7 HD + Кр. Spx 12 Dual B120 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати