X
Шолом Rossignol Templar W Impacts Top White '20
Купити

Шолом Rossignol Templar W Impacts Top White '20

Код товару: 249 598
Артикул: RKHH405
Доставка 1-4 дні
2 989.00 грн
4 554.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Rossignol Templar W Impacts Top White - Новий гірськолижний шолом, дуже легкий, комфортний і безпечний шолом.

Технологія Mips дозволяє знизити ризик травми головного мозку при бічних і обертальних ударах. У поєднанні з технологією зовнішнього шару In-Mold і посадкою Pro Fit, шолом має меншу вагу і зручну посадку, забезпечуючи високий рівень безпеки.

Звичайна вентиляція, знімні вушні накладки і підкладка забезпечують налаштування і регулювання шолома в залежності від погодних умов.
Зовнішня частина шолома Hardshell Abs
Вентиляція Adjustable
Вага 490 г.
Регулювання розміру +
Сертифікат CE EN1077

  • In Mold - Зовнішня оболонка складається з шару попередньо cформованого полікарбонату товщиною 1 мм, в який методом вприскування доданий шар піни який додає здатність поглинати удар; при цьому залишається легкість конструкції і більш щільна, аеродинамічна посадка.

  • Pro Fit - Більш точна і зручна посадка без компромісу між комфортом і безпекою.

  • Natural ventilation - Відкриті вентиляційні отвори дозволяють гарячому повітрю і волозі відходити для кращої регуляції температури і більшого комфорту.

  • Boa - світовий лідер у створенні систем шнурівки. Легко регулюються і мають маленьку вагу. Відмінними рисами цієї системи є механічний диск, сталева нитка і система нейлонових напрямних, що забезпечують безмежні можливості мікрорегулювання для максимально точної, комфортної посадки. Компоненти Вoa протестовані в екстремальних умовах, як в лабораторних так і в польових, на Вoa дається довічна гарантія.

Рейтинг товару


Відгуки про Шолом Rossignol Templar W Impacts Top White '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати