X
Rossignol Track 90 '19
Купити

Rossignol Track 90 '19

Код товару: 249 166
Артикул: RBH4050
Доставка
6 448.00 грн
8 580.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Нова модель гірськолижних черевиків Rossignol Track 90 2019 - це революційне поєднання потужності, точності і похідних можливостей. Маючи можливість застосовувати підошви з рокером WTR, ці черевики можна використовувати для більш легкого і зручного пішого туризму і ходьби. Технологія Sensor Grid і внутрішній черевик з технологією OptiSensor 3D дозволяють забезпечити точну підгонку черевика для найкращого комфорту, тепла і підтримки ноги.

Індекс жорсткості 90
Ширина колодки, мм 104
Кліпси 4 - 100% Aluminium з Micro - регулюванням
Силовий ремінець 40 мм - 360 градусів
Кантінг +
Рік 18 - 19

  • 102 mm Sensor Grid -  технологія Sensor базується на анатомічній особливості стопи, а саме впливає на поверхню в ключових зонах. В оболонку вбудована сітка із внутрішньої та зовнішньої сторони. Вона посилює оболонку черевика, збільшує кручення та жорсткість. Забезпечує комфортне катання завдяки обхвату по діагоналі для більш точного керування. Нові внутрішні черевики, які побудовані на одній конструкції, розроблені щоб відповідати анатомічним особливостям ніг, діляться на два типи: 100 мм для моделей Pro Alltrack; 102 мм для Alltrack моделей. Це збільшує потужність, контроль і чутливість. Ширина внутрішнього черевика 102 мм.

  • Thinsulate® Insulation - відмінна теплоізоляція завдяки використання Thinsulate®, технологічного волокна розробленого компанією 3M. Дослідження проведені в лабораторії показали, що  Thinsulate® забезпечує найкращі теплоізоляційні властивості в наш час на ринку. Дуже тонкі волокна - забезпечують відмінний комфорт та зберігають тепло.

  • Hike Mode - перемикач у задній частині черевика дозволяє із легкістю змінити позицію - катання-ходьба. Перемикач вгору: ходьба; перемикач вниз: катання.
Зберегти

  • Optisensor 3D Liner - тому що все починається з ніг, Alltrack liner був ретельно розроблений і сконструйований беручи до уваги анатомію ніг. Кожна морфологічна деталь важлива і потребує відповідних матеріалів. Кожна область стопи відіграє свою власну роль при техніці керування лижами. Optisensor 3D liner був розроблений дотримуючись наступних імперативів (обов'язкових норм): 1. Support Zone матеріали-наповнювачі в задній частині внутрішнього черевика (лайнера) створюють відмінну фіксацію (підтримку) п'яти для гарантованої точності. 2. Wrapping Zone - зона в районі підйому; розміщення матеріалів і їх конструкція в цій області оптимізує чудовий контроль. Шнурівки, які йдуть в комплекті, дають можливість затягувати внутрішній черевик відповідно до побажань лижника, для ще більшої продуктивності. 3. Comfort Zone - чутлива зона в області кістки (передплесна), яка часто схильна до проблем. Для забезпечення повного комфорту ця зона покрита гнучким матеріалом по всій підкладці. 4. Mobility Zone - зона з обох сторін підкладки (лайнера), це еластична секція у внутрішньому черевику, яка забезпечує комфорт та легке сходження чи прогулянку на схилі.


  • Diagonal Buckles (Patented) - кліпси діагональної форми з мікро настройками, виконані з міцного магнієвого або алюмінієвого сплаву. Перевага кліпс повернених у нетрадиційному діагональному положенні в більш природному охопленні ноги і більш надійному фіксуванні п'яти.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol Track 90 '19


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати