X
Rossignol ZENITH Z76 Ti BASALT TPX + Кр. Axium 120S TPI2 '12
Купити

Rossignol ZENITH Z76 Ti BASALT TPX + Кр. Axium 120S TPI2 '12

Код товару: 210 162
Артикул: RA1IP01
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Лижі сезону 2012 Rossignol ZENITH Z76 Ti BASALT TPX + Кр. Axium 120S TPI2

Універсальна, багатоцільова модель з широкою талією. Стабільність і відмінна керованість на трасі і поза трасою. Силова конструкція посилена титаналом та базальтовим волокном для кращої стабільності в екстремальних умовах. Нова платформа TPX справляється з будь-якими навантаженнями.

Радіус, м 13 (при 162 см)
Геометрія, мм 127-76-108
Ростовки,які випускаються,см 154 / 162 / 170 / 176
Кріплення Axium 120S TPI2
Рік 11-12

  • Powder Turn - на 50% в лижах залишився прогин під стопою, і на 50% - так званий високий рокер - підняті носок і п'ятка. Прогин під стопою - сила, енергія і хватка канта на підготовленому снігу. Носок лижі з високим рокером - для спливання і катання без зайвих зусиль на пухкому снігу. Подовжений хвіст з високим рокером дозволяє лижникові мати ефективний кут атаки, забезпечує управління без зусиль і миттєвий контроль швидкості. Комбінація: прогин / рокер 50 на 50 робить лижу найбільш універсальною.


  • IPS H Concave (Independent Pressuring System) - система незалежного тиску. H-подібний силовий профіль усередині лижі оптимізує передачу потужності індивідуально на правий або лівий кант - для найкращого зчеплення. Увігнутий профіль дозволяє ще краще передавати ці зусилля з боків лижі, плюс знижує вагу лиж на 100 грам на парі.


  • Oversize Sidecut - перевага агресивного вирізу карвінгових лиж у поєднанні з шириною талії сучасних лиж. Широкий носок і п'ята сприяють надійній хватці канта, потужною і точною. Комбінація великого бокового вирізу із сучасною талією дає більш точне відчуття канта плюс безпрецедентну стабільність.


  • TwinPulsion - рушійна сила структури IPS Race. Складена з двох незалежних частин композитна платформа, забезпечує розподіл навантаження по всій довжині лижі, передаючи її безпосередньо на кожен кант. Переваги: стабільність, ефективність, надійний контакт зі снігом.

  • Complex Titanal/Basalt - це використання нового шару аерокосмічного волокна, який замінює традиційний - скловолокно, в комбінації з базальтом різко підвищується віддача (продуктивність) лиж. Вплетення титанових або арамідних несучих елементів в базальтові волокна підвищує продуктивність до турбонаддувного рівня! Цей новий комплексний шар виходить дуже потужним і більш еластичним, ніж карбоновий шар, що робить його ідеальним для віброгасіння в лижі і поліпшення контакту зі снігом.


Рейтинг товару


Відгуки про Rossignol ZENITH Z76 Ti BASALT TPX + Кр. Axium 120S TPI2 '12


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати