X
НІж Roxon K3-12C27-Braun
Купити

НІж Roxon K3-12C27-Braun

Код товару: 017 718
Артикул: K3-12C27-BR
2 010.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Колірні рішення

Roxon K3-12C27-Braun — Складаний ніж є зручним туристичним інструментом, розрахованим на інтенсивне застосування. Особливість ножа - в наявності характерних насічок на обуху. Зручний в утриманні, простий у використанні, відкривати і закривати можна однією рукою. Форма клинка - drop-point, що вважається універсальним різновидом. Таким лезом легко виконувати як колючі, так і ріжучі, рухи. Клинок оптимальний для нарізування, виколупування, очищення, рубки і різних інших операцій.

Це дуже ефективний варіант для використання в польових умовах. Лезо моделі виготовлено із застосуванням сталі марки 12C27. Це якісний матеріал з показником твердості порядку 58-61 одиниці Роквелла. Прекрасна ріжуча кромка. Відмінна опірність корозії. Така сталь добре протистоїть механічним пошкодженням, вона розрахована на виконання інтенсивних робіт в побуті туриста. Тому на даний ніж ви зможете покластися, він буде справно виконувати свої функції. Модель прослужить довгий термін, але важливо здійснювати правильний догляд за ножем. Його слід тримати в сухому і чистому місці, своєчасно очищати і протирати, не допускаючи забруднення і впливу вологи.

Рукоять ножа виготовлена з використанням склотекстоліту G10. Даний матеріал є дуже стійким до механічних впливів, ефективно протистоїть згубному впливу вологи. Він також добре піддається фарбуванню. Міцний, здатний витримувати вплив високих температур. Також до складу рукояті увійшла шкіра – легка, преміум-класу. Відкривається і закривається безпечно однією рукою. Керамічний підшипник забезпечує плавне відкриття і закриття леза. Ножовий механізм-фліппер.

Зручний в зберіганні і транспортуванні. Для цієї мети тут передбачена спеціальна кліпса, і за допомогою її можна закріпити модель на кишені, підвісити до поясу штанів, або зафіксувати на сумці. Також спеціально для зберігання є шкіряний чохол. Його ви можете підвісити через карабін до поясу брюк, і в такому вигляді переносити ніж. Закривається чохол на кнопку. Продуманість і комфорт у всьому.

Габарити цього екземпляра в розкритому вигляді складають 206,5*28,67*17,2 міліметра. Розміри в закритому положенні складають 119,5*28,67*17,2 міліметра. Важить ніж 90,3 грама. Довжина леза досягає 89 міліметрів. Ширина леза дорівнює 21,5 міліметрів. Товщина клинка становить 2,68 міліметра. Гарантія на виріб - 10 років, з моменту придбання, гарантія не поширюється на шкіру.

У комплектацію до ножа шкіряний чохол не входить.

Характеристика:

 • складаний ніж для туристичної діяльності, активного відпочинку;
 • кольори моделі: білий, коричневий, помаранчевий;
 • форма клинка: drop-point;
 • твердість клинка: 58-61 одиниця Роквелла;
 • лезо зі сталі марки 12C27;
 • матеріали рукояті: шкіра, склотекстоліт G10;
 • ножовий механізм-фліппер;
 • для зберігання ножа передбачена кліпса;
 • ніж можна зберігати в спеціальному чохлі (чохол у комплект не входить);
 • розміри моделі в розкритому положенні: 206,5*28,67*17,2 міліметра;
 • розміри в закритому положенні складають 119,5*28,67*17,2 міліметра;
 • вага досягає 90,3 грама.


Матеріал сталь 12C27
Вага, г: 90
Розмір, см 206.5
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про НІж Roxon K3-12C27-Braun


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати