Розіграш на Facebook: Відкриття Лижного Сезону

Відкриття Кубка світу з гірськолижного спорту в Зьольдені. День, коли світові гірськолижні зірки змагаються один з одним на Кубку світу на льодовику Роттенбах - це не тільки початок захоплюючих змагань. Це стартовий сигнал для початку зимового сезону !

«РОЗІГРАШ: ВІДКРИТТЯ ЛИЖНОГО СЕЗОНУ»

Бери участь у розіграші та стань одним з трьох переможців першої у колекції Eisbär шапки збірної України

Виконуй умови:
● «Вподобай» сторінку Спорт Континент;
● «Лайкни» цей пост;
● Зробити репост цього посту на свою сторінку (при цьому Ваш профіль повинен бути відкритим, щоб ми мали змогу перевірити виконання умови);

Розіграш діє з 10.10.2019 р. по 26.10.2019 р. на території України і проводиться в соціальній мережі Facebook.

Результати оголосимо 26.10.2019 р. шляхом випадкового вибору за допомогою сервісу Fan Page Karma буде визначено трьох переможців.

Умови Розіграшу слід виконати до 14.00 год.  за київським часом 26 жовтня 2019 р. і цього дня ми оголосимо Переможця.
Інші умови Розіграшу:

1. У разі виникнення будь-яких спорів стосовно тлумачення умов проведення Розіграшу офіційним визнається тлумачення Організатора Розіграшу, яке є остаточним і обов’язковим для всіх Учасників Розіграшу та не підлягає оскарженню.

2. Організатор залишає за собою право усунути від участі у Розіграші Учасників, які порушили дані Правила.

3. Якщо з будь-якої причини будь-який аспект даного Розіграшу не може проводитися так, як це заплановано, включаючи причини, викликані зараженням комп'ютерними вірусами, неполадками в мережі Інтернет, збоями/порушеннями в роботі соціальної мережі Facebook дефектами, маніпуляціями, несанкціонованим втручанням, фальсифікацією, технічними неполадками або будь-якою іншою причиною, неконтрольованою Організатором, яка спотворює або перешкоджає належному проведенню Розіграшу, Організатор може на свій власний розсуд анулювати, призупинити, змінити або тимчасово припинити проведення Розіграшу, або ж визнати недійсними будь-які реєстрації Учасників Розіграшу.