X
Ніж складний Ruike F118-G
Купити

Ніж складний Ruike F118-G

Код товару: 993 151
Артикул: F118-G
3 940.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Колірні рішення

Ruike F118-GНе є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України. Являє собою вкрай надійний універсальний ніж з нескладною конструкцією, який буде однаково корисний як у повсякденному житті, так і під час активного відпочинку. А оригінальні піхви, що надаються в комплекті, дадуть змогу з максимальним комфортом і безпекою носити Ruike F118 у будь-яких умовах.

Нескладний ніж Ruike Jager F118 з конструкцією типу Full-tang є чудовим прикладом надійного універсального інструменту, придатного для експлуатації практично в будь-яких умовах.

Клинок представленої моделі виконаний з нержавіючої сталі марки 14C28N і був загартований до рівня 58-60 HRC, завдяки чому він витримує значні механічні навантаження, а також довго зберігає гостроту ріжучої кромки. Форма клинка Clip-point у поєднанні з гладким заточуванням ріжучої кромки дають змогу однаково зручно здійснювати як ріжучі дії (наприклад, під час нарізання продуктів), так і колючі (під час оброблення риби).

Одними з головних переваг цієї моделі є масивність клинка і монолітність конструкції, які і забезпечують відмінну надійність (за великим рахунком, у моделі F118 просто нема чому ламатися).

Накладки виконані з G10, мають досить оригінальну форму, яка сприяє "заповненню" долоні під час утримання, що вкрай позитивно позначається на зручності експлуатації ножа. На даний момент є дві варіації, з чорними і темно-зеленими накладками.

У комплекті з ножем Ruike Jager F118 також надаються фірмові піхви. Особливість полягає в тому, що їх можна закріпити на поясі штанів або лямці рюкзака і розгорнути ніж так, як вам буде найзручніше. До того ж, піхви мають спеціальний блокувальний механізм, який запобігає випадковому випадінню ножа, навіть якщо ви розташуєте його "догори дриґом".

Особливості
  • Ruike Jager F118 має нескладну конструкцію (full-tang);
  • загальна довжина ножа становить 223 мм;
  • довжина клинка дорівнює 110 мм;
  • товщина леза біля обуха - 4,5 мм;
  • клинок має форму Clip-point і гладку заточку ріжучої кромки;
  • для виготовлення леза ножа застосовується нержавіюча сталь марки 14C28N;
  • твердість клинка за шкалою Роквелла становить 58-60 одиниць (HRC);
  • рукоять виконана з G10 і може мати чорне або темно-зелене забарвлення;
  • у комплекті надаються спеціальні пластикові піхви з поворотним механізмом;
  • вага моделі Ruike Jager F118 - 190 грам.


Матеріал -
Вага, г: -
Розмір, см -
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Ніж складний Ruike F118-G


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати