X
Ніж Ruike P662-B
Купити

Ніж Ruike P662-B

Код товару: 993 157
Артикул: P662-B
1 400.00 грн
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Гарантія 12 міс. від виробника

Ruike P662-BНе є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України. має клинок wharncliffe, що особливо часто зустрічається серед професійних моделей. Новинка виготовлена зі сталі марки 14C28N, а в основі ручки ножа - композитний матеріал G10. Важить пристосування 66 грам, довжина становить 17 сантиметрів. Дуже зручний помічник для потреб активних людей, легкий, міцний, компактний.

Мініатюрний ніж годиться для щоденного носіння. Форма клинка - wharncliffe. Це стандартний клинок із прямим обухом у перевернутому вигляді. Клинок пристосований для точного контрольованого різу, зазвичай така форма зустрічається в категорії професійних моделей. З огляду на те, що вістря в ножі відсутнє, ним незручно проколювати предмети. Зате він прекрасно справляється зі скобленням і різом.

Ручка незначно вигнута. Виїмки на рукояті забезпечують більш зручне захоплення пристосування. Ручка чорного кольору зроблена із застосуванням склотекстоліту G10. Це композитний матеріал, специфіка якого полягає у високій зносостійкості, вологостійкості та здатності витримувати навантаження. Крім того, G10 легко піддається фарбуванню. G10 у складі ручки ножа забезпечує пристосуванню хорошу ергономіку. Під час роботи модель не ковзає і не зміщується в долоні. Також у складі рукояті - сталь марки 420.

Клинок виготовлений зі сталі марки 14C28N. Це надійний матеріал, не схильний до корозії, який у процесі виготовлення пройшов кріогенну обробку. Сталь має ідеально підібраний хімічний склад, внаслідок чого ножі отримують найкращі експлуатаційні якості. У виробів з хромованою сталлю 14C28N гостра ріжуча кромка, яка довгий час утримує заточку. Твердість ножа досягає 58-60 одиниць Роквелла. Довговічна модель, що ефективно виконує завдання.

У довжину екземпляр досягає 17 сантиметрів, довжина леза дорівнює 7,4 сантиметрам. Важить інструмент всього лише 66 грам, що робить його зручним для щоденного носіння. Маленький і легкий ніж може бути використаний у туризмі, у подорожах, вдома в побуті, під час пікніків і вилазок. Товщина клинка дорівнює 3,1 міліметрам. Для більшої безпеки модель оснастили замком Liner lock. Також у неї є металева кліпса, яка забезпечує зручне і надійне кріплення інструменту. Можна зафіксувати виріб на кишені одягу або сумки.

Особливості:
  • складаний екземпляр;
  • довжина виробу 17 сантиметрів;
  • ніж важить 66 грам;
  • у моделі є замок типу Liner lock;
  • довжина клинка 7,4 сантиметра;
  • форма леза wharncliffe;
  • лезо зроблено зі сталі 14C28N;
  • ручка виготовлена з G10;
  • твердість клинка 58-60 одиниць Роквелла.


Матеріал -
Вага, г: -
Розмір, см -
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Ніж Ruike P662-B


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати