X
Ніж складний Ruike P801-SB Black Limited Edition
Купити

Ніж складний Ruike P801-SB Black Limited Edition

Код товару: 213 472
Артикул: P801-SB
1 940.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника

Ruike P801-SB Black Limited EditionНе є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України. дасть вам змогу з легкістю розрізати практично будь-який матеріал, а тому, стане в пригоді як у повсякденному житті, так і в польових умовах. А його оригінальний дизайн гарантовано дозволить доповнити стиль власника і підкреслити індивідуальність.

Модель Ruike P801-SB Black Limited Edition була створена як універсальний складаний ніж, придатний для виконання максимально різноманітних завдань, від нарізання продуктів до заготівлі гілок для багаття. Цей "складник" прекрасно підійде практично для будь-яких робіт, де може знадобитися гострий і міцний клинок.

Матеріалом для виготовлення клинка в цій моделі є нержавіюча сталь марки 14C28N. Використання цього матеріалу дозволяє лезу витримувати значні навантаження. А загартування до рівня 58-60 HRC робить клинок зносостійким і дає змогу йому довго зберігати гостроту ріжучої кромки.

Довжина леза становить 8,6 см, а його товщина біля обуха - 3,1 мм. Такі габарити в поєднанні з формою Drop-point, гладким заточуванням і рівними спусками від обуха до ріжучої кромки забезпечують ножу Ruike P801-SB Black Limited Edition чудові показники різу під час роботи з будь-якими матеріалами.

Однією з переваг цього ножа можна назвати бездоганну швидкість відкриття клинка, яка зумовлена відмінною збіркою і наявністю шарикопідшипникової системи. При цьому, витягти лезо можна як за допомогою двостороннього шпенька, так і "плавником".

У руці ніж Ruike P801-SB Black Limited Edition лежить досить зручно. Досить глибокі підпальцеві виїмки дають змогу з легкістю утримувати його прямим або зворотним хватом. А застосування нержавіючої сталі марки 3Cr14 і загальна простота конструкції роблять рукоять стійкою до навантажень і впливу різних речовин.

Особливості
 • модель Ruike P801-SB Black Limited Edition має складану конструкцію;
 • довжина у відкритому вигляді - 20,0 см, у закритому - 11,4 см;
 • у довжину клинок дорівнює 8,6 см, а його товщина біля обуха становить 3,1 мм;
 • форма леза - Drop-point;
 • тип заточування ріжучої кромки - гладка;
 • є двосторонній шпеньок і спеціальний "плавник" для вилучення клинка;
 • для виготовлення леза застосовується сталь з маркуванням 14C28N;
 • твердість леза за шкалою Роквелла - 58-60 одиниць (HRC);
 • рукоятка ножа виконана зі сталі марки 3Cr14;
 • на поверхню леза і рукояті нанесено спеціальне покриття чорного кольору;
 • модель Ruike P801-SB Black Limited Edition має отвір для страхувального темляка і знімну кліпсу.


Матеріал -
Вага, г: -
Розмір, см -
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Ніж складний Ruike P801-SB Black Limited Edition


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати