X
Ніж Ruike P851-B
Купити

Ніж Ruike P851-B

Код товару: 993 160
Артикул: P851-B
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Товар відсутній

Ruike P851-BНе є холодною зброєю і не є предметом забороненим до продажу на території України. Модель може бути хорошим помічником для завзятого туриста. Міцна, захищена від негативних факторів, довговічна. При створенні ножа використовувалися такі матеріали, як сталь марки 14C28N і склотекстоліт G10. Форма клинка - "танто". Вага виробу 160 грам, а довжина 20,6 сантиметра.

Це складна модель, з рельєфним руків'ям темно-сірого кольору. Повна довжина моделі становить 20,6 сантиметра. Довжина леза - 8,9 сантиметра, товщина - 3,5 міліметра. Ніж важить 160 грамів. Відмітна особливість новинки полягає у формі клинка "танто". Лезо подібного типу однаково добре справляється з проколюванням і нарізуванням. Модель має зручну рукоятку зігнутої форми, адаптовану під часте використання. Утримувати ніж вельми комфортно. Виріб забезпечений надійним замком типу Liner lock, завдяки якому використовувати його максимально безпечно. Модель захищена від випадкового відкриття або закриття.

Лезо ножа виготовлено зі сталі марки 14C28N. Рукоять моделі зроблена з використанням композитного матеріалу G10, а також нержавіючої сталі марки 420. Вибір цих матеріалів як основи для ножа пояснюється їхньою збалансованістю, міцністю і стійкістю до найрізноманітніших зовнішніх впливів. Сталь 14C28N являє собою оптимальний за хімічним складом сплав, з відмінною твердістю і високою захищеністю від дії корозії. Лезо без проблем піддається переточуванню, крім того, добре зберігається його ріжуча кромка. Такі якості роблять сталь 14C28N хорошим вибором для створення ножів. G10 являє собою склотекстоліт, з'єднання склотканини та епоксидної смоли. Особливості матеріалу - його хороша здатність до фарбування, стійкість до механічних пошкоджень, а також дії високих температур.

У результаті готовий продукт виходить по-справжньому міцним, витривалим і довговічним. Твердість клинка становить близько 58-60 одиниць Роквелла. Це досить хороший показник, як для такого типу інструментів. Новинка годиться для застосування в туристичних цілях, також підходить для тактичного використання. Легка, компактна модель оптимальна для постійного носіння. Ніж не підведе власника і буде ефективно служити йому навіть у найскладніших ситуаціях.

Особливості:
  • складна модель із клинком "танто";
  • повна довжина ножа становить 20,6 сантиметра;
  • вага новинки 160 грам;
  • твердість сягає 58-60 одиниць Роквелла;
  • клинок виготовлений зі сталі марки 14C28N;
  • рукоять ножа виготовлена з G10;
  • модель забезпечена замком типу Liner lock;
  • довжина леза становить 8,9 сантиметра.


Матеріал -
Вага, г: -
Розмір, см -
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Ніж Ruike P851-B


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати