Сезон для Боде Міллера завершений

Для гірськолижника із США Боде Міллера сезон закінчився - в результаті вчорашнього падіння на трасі супергіганта в Бівер Крик спортсмен отримав глибоку різану рану ноги. Швидше за все, надій на швидке одужання Міллера очікувати не доводиться.


Під час обстеження в медичному центрі у Боде була діагностована, а потім і прооперована різана рана гомілки. Відразу після операції Міллер написав у твіттері: «Я щасливий, оскільки все могло закінчитися набагато гірше». Тим не менш, сезон для Міллера завершений, за повідомленнями американських ЗМІ, йому належить перерва в змаганнях і тренуваннях, як мінімум, на три місяці.

Ще одну жертву стійки контрольних воріт, норвежцю Кьетілю Янсруду, пощастило набагато більше. Він не тільки зміг дійти до фінішу, показавши 6-й час, але й уникнув серйозних пошкоджень плеча, відбувшись лише сильним забоєм. В інтерв'ю на фініші Кьетіль сказав: «Відчуваю себе все краще, хоча плече все ще болить. Думаю, зі стартом в суботу проблем не буде. Завтра, під час тренування, потрібно буде подивитися, як підуть справи. Але я майже впевнений, що все буде в порядку ».


Всі новини
Новини