X
Шолом сезону 2011 Head REBEL Black
Купити

Шолом сезону 2011 Head REBEL Black

Код товару: 207 733
Безкоштовна доставка від 1500 грн Таблиця розмірів
Товар відсутній

Все, що потрібно в шоломі фрістайл у парку, не порушуючи банку. Щоб бути більш конкретним, ефективна система клімат-контролю з тепловою вентиляції, а також знімні ear pads і neckgator, так що ви можете перейти від холоду в Новий рік до весни і зльоту. Більш того, вона легка і має повний лайнера Beanie покриття для додаткового комфорту.Особливості:

  • In-Mould Mono Core - технології робіт ефективного зв'язку оболонки-x років, два дуже різних матеріалів один з одним, згідно з девізом, "ми разом сильний". - ін'єкції ударної абсорбуючої,внутрішній шар в жорсткому полікарбонату, зовнішній шар Doesn-T єдиною формою - єдине ціле, але і додатковотвердне для обох компонентів у процесі, забезпечуючи більш високий рівень захисту з меншою кількістю матеріалу - меншу вагу і об'єм на голові й більше для вентиляції.
  • Автоматичні теплові вентиляції.
  • Vent Dams Storm Shutters - просто закрийте отвори використанням вентиляційних гребель для забезпечення сумісності арктичних температур, снігові бурі, і дощу.
  • Знімні Ear Pads and Neckgator - наші подушечки і пов'язаних горжетка, neckgator, окремі частини, які є знімними. Таким чином, ви можете носити шолом в теплі дні, теж, і все це легко чистити.
  • Нижня Microshell (передній і задній) - для цієї частини шолома, ми використовуємо ті ж матеріали, як полікарбонат для основної оболонки-х років зовнішній шар. Ці матеріали запобігання вм'ятин і подряпин, так що шолом ваш буде виглядати так само добре, в кінці сезону, як це було на початку.
  • Повне покриття Beanie Liner - наші перевірені і надійні покриття Beanie, який виконаний з м'якої форми мікрофліс ідеально підходить для вашої голови, не дозволяючи тиску і небажаного холодного повітря від отримання дюйму так, що Doesn-т став надто теплою під шолом, зон, інтегрованих у сітку, тепле повітря і надлишкового гніт вологи. У поєднанні з нашими системами вентиляції, це-ідеальне рішення для комфортного клімату для вашої голови.
  • М'яка підкладка оксамиту - цей матеріал м'який і зручний, але міцний і вбирає вологу. Вона тримає голову сухим, навіть коли всі опалення на гору.
  • Блискуче оздоблення - для тих, хто хоче принести щось блискуче в гори, там-S радіаційна поверхня і металевий зовнішній вигляд наших блискучих шоломів готова.

CE EN 1077 клас B / сертифікації.

ASTM F 2040

Вага: 365 г
Рейтинг товару


Відгуки про Шолом сезону 2011 Head REBEL Black


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати