Sigg

 Історія компанії бере свій початок в 1908 році, коли швейцарці Фердинанд Зіггі і Ксав'є Кюнг заснували в Бієль, Швейцарія, компанію K&252; ng Sigg & Cie., що спеціалізується на виробництві алюмінієвого кухонного посуду. У 1916 р. назва компанії була змінена на Sigg AG Aluminiumfabrik, в 1936 р. компанія переходить у володіння Aluminium Menziken & Gontenschwil AG - основного постачальника швейцарських алюмінієвих напівфабрикатів. 

 У 1951 р. асортимент виробленої продукції становить близько 6 000 найменувань, в основному алюмінієвих. Потім відбувається перетворення виробництва, після чого Sigg займає лідируюче положення на ринку алюмінієвої продукції. З 1998 р. Sigg сконцентрувався на основному бізнесі: виробництві спортивних пляшок і питних систем до них.

 На сьогоднішній день більша частина питних пляшок для дітей, представлена ​​на ринку, виготовлених ​​з пластика, під час використання таких пляшечок з них вилуговується Бісфенол-А. Дана речовина офіційно оголошено токсичною, Бісфенол-А негативно впливає на розвиток дитини та її імунну систему. Питні пляшечки компанії Sigg не виділяють Бісфенол-А. Для виготовлення своєї продукції компанія використовує цілісні шматки чистого алюмінію, тому продукція легка, безшовна, герметична і довговічна. 

 На внутрішню поверхню пляшечок наноситься спеціальне покриття EcoCare, яке не містить ніяких шкідливих речовин і не вступає в реакції з іншими речовинами. Дане покриття також стійке до перепадів температур і механічних пошкоджень.

Детальніше на сайті виробника: sigg.com