Sigma

Фірма SIGMA SPORT була організована в 1981 році. Метою фірми було створення електронного тахометра для велосипедів - так званих велокомп'ютерів. Вони повинні були відрізнятися від звичайних тахометрів точністю в показаннях, простотою в зверненні, безліччю додаткових функцій і доступною ціною. Всі ці вимоги були досягнуті, і успіх фірми не змусив себе довго чекати. Сьогодні SIGMA SPORT - лідер в цій групі товарів.

Крім велокомп'ютерів SIGMA SPORT розробила монітори серцевого ритму. Призначення цих приладів - досягнення ефективних оздоровчих та спортивних тренувань. Монітори (ще їх називають кардіомоніторами або пульсометри) в будь-який момент підкажуть, в якому стані знаходиться серце. Це допоможе правильно визначити рівень навантаження в залежності від фізичного стану і поставлених цілей. Як новачкам, так і професіоналам SIGMA допоможе вибрати оптимальний ритм занять і убезпечить від перевищення навантаження.

Пульсометри SIGMA - сучасні багатофункціональні прилади, що визначають частоту серцевих скорочень (ЧСС) з точністю електрокардіограми, сумісні з більшістю тренажерів, що мають приймач кардіосигналу. Комплект складається з зручного нагрудного кардіо передавача, приймача кардіосигналу в формі наручного годинника і додаткового фіксатора для кріплення на кермо велосипеда.

Кардіомоніторами марки SIGMA SPORT користується багато знаменитих велогонщиків, як наприклад Ян Ульріх і інші. Моделі фірми вже не раз вигравали тести незалежного споживчого товариства Німеччини Stifftung Warentest.

Асортимент приладів SIGMA SPORT включає широку лінійку від недорогого пульсометра до доступного за ціною потужного велокомп'ютера з різними функціями вимірювань швидкості, пробігу, підйому висоти над рівнем моря, температури повітря і пульсу користувача.

Детальніше на сайті виробника:
sigmasport.de
sigmasport.com