X
Велокомп`ютер Sigma BC 16.16
Купити

Велокомп`ютер Sigma BC 16.16

Код товару: 013 250
Артикул: 113014
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Товар відсутній

Sigma BC 16.16 - вело-комп'ютер з необхідними функціями для інформативного катання. Простий в установці і в експлуатації. Все це зібрано в привабливому, сучасному дизайні. Відмінний вибір для катання з друзями в задоволення!Новий точково-матричний дисплей чітко відображає всі метрики, подаючи їх у текстовому або графічному вигляді. Крім стандартних функцій BC 16.16 має підсвічування, розраховує час прибуття, показує економію палива.

Прибути вчасно! Функція розрахункового часу прибуття безперервно обчислює, скільки вам потрібно часу, щоб доїхати до місця призначення. Ви будете заздалегідь знати, будете ви вчасно чи ні.NFC і SIGMA LINK Використання технології NFC і безкоштовного додатку Sigma Link дозволяє BC 16.16 обмінюватися даними зі смартфонами на Android для налаштувань і завантаження даних. Дані можуть бути передані з смартфона в центр обробки даних через Sigma Cloud, і навпаки.


Економія палива. Функція показує, скільки літрів палива ви зберегли, вибравши їхати на велосипеді, а не на машині. Непогана мотивація!

Статистика тренувань за всі 12 місяців. На додаток до всіх перерахованих вище функцій ВС 16.16 відстежує статистику ваших тренувань за останніх дванадцять місяців. Щоденник тренувань допомагає порівнювати і аналізувати щомісячні результати, відстежувати свій прогрес.


Енергозбереження. Через п'ять хвилин бездіяльності пристрій переходить в сплячий режим, а ще через п'ять - в режим економії енергії. Це знижує споживання енергії і забезпечує тривалий термін служби батареї. Коли вбудований акселерометр виявляє рух, BC 16.16 прокидається і знову готовий до використання.


Індикація температури. BC 16.16 має термометр для відображення поточної температури.


Порівняння швидкості. BC 16.16 безперервно порівнює вашу поточну і середню швидкість. Коли між ними є різниця, вона відображається у вигляді стрілки, що вказує вгору або вниз: поточна швидкість вище або нижче середньої. Коли швидкість приблизно відповідає середній, стрілки немає.


У вас два велика? Все ОК! Якщо у вас більш ніж один велосипед, ви можете запрограмувати два розміри колеса і розділити дані про поїздки. В провідний версії моделі ви можете вибрати "велосипед 1" або "велосипед 2" в меню налаштувань. Бездротова версія STS автоматично перемикається з велосипеда 1 на велосипед 2 на основі сигналу передавача.
Анімоване меню навігації. Повний текст і зображення чітко видно в кожній з вкладок меню BC 16.16. Крім того, смуга прокрутки під зображенням вказує на те, де саме ви знаходитеся в меню комп'ютера.


Клас водонепроникності IPX8 гарантує захист пристрою від попадання вологи при повному і тривалому зануренні на глибину до 1 метра. Застав вас в дорозі дощ точно не страшний.Тепер установка велокомп'ютера простіше, ніж коли-небудь - завдяки новим спеціальним магнітам, які можуть бути встановлені і зняті з велосипеда без використання додаткових інструментів.Все дуже просто: включіть світловий режим за допомогою одночасного натискання двох кнопок, і дисплей буде автоматично підсвічуватися з кожним наступним натисканням кнопки. Коли комп'ютер переходить в сплячий режим, підсвічування автоматично вимикається.

Завдяки вбудованій пам'яті всі загальні значення і налаштування завжди зберігаються в пристрої. Після заміни батареї вам потрібно буде налаштувати тільки час.
BC16.16 оснащений індикатором стану батареї. Рівень заряду центрального комп'ютера і кожного передавача регулярно перевіряється, і якщо якась із батарей розряджена, ви побачите попередження.Те, про що ми весь час забуваємо. Завдяки цій функції ви будете вчасно згадувати про необхідність огляду велосипеда - якщо захочете, по закінченню певної кількості кілометрів BC 16.16 буде вам про нього нагадувати.
Рейтинг товару


Відгуки про Велокомп`ютер Sigma BC 16.16


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати