Скасування етапу Кубка світу в Леві - у Фінляндії аномально тепло На офіційному сайті етапу Кубка світу з гірськолижного спорту в Леві (Фінляндія) worldcuplevi.com з'явилася інформація про скасування змагань зі слалому, які повинні були пройти 14-15 листопада. Рішення про скасування було прийнято 4 листопада. Причиною скасування стала аномально тепла погода в Лапландії."

 У Леві ми маємо одну з найефективніших доступних систем засніження і дуже досвідчену команду. Якби погода дала нам шанс, щоб підготувати до гонок трасу Levi Black, ми б зробили це. Проте погода не дає нам цього року можливості провести етап Кубка світу ", - прокоментував ситуацію голова Оргкомітету Кубка світу в Леві Янне Пелконен.

 За повідомленням Фінського метеорологічного інституту листопад 2015 буде аномально теплим. У перші дні листопада рекордно високі температури були зафіксовані в 20 місцях у Фінляндії. На півночі Фінляндії снігопади пройшли в першій половині жовтня, проте снігу випало вполовину менше звичайного.

 Атле Скаардал, спортивний директор жіночих гонок Кубка світу, шкодує про скасування змагань у Леві: «Ми високо цінуємо ті зусилля, які зробив Оргкомітет змагань в Леві в спробі провести гонки Кубка світу. На жаль, у зв'язку з відсутністю снігу ми не можемо влаштовувати змагання в невідповідних для цього умовах. Це було б несправедливо як по відношенню до спортсменів, так і по відношенню до глядачів ».


Всі новини
Новини