Скоро..

ВАвстрії відкрили неймовірний підвісний міст, вид з якого просто заворожує відвідувачів


 

На австрійському курорті Дахштайн з'явився новий атракціон, призначений для відвідувачів з дуже міцними нервами. Тут побудований підвісний міст, який закінчується скляною платформою. Якщо врахувати, що скляна платформа розташована на позахмарних висотах в Альпах, то стає зрозуміло, що ступити на неї можуть тільки люди з дуже міцними нервами.
Проте знаходиться досить багато відвідувачів, що бажають перевірити свій характер і скористатися "сходами в нікуди". У нагороду сміливці отримують відчуття ширяння на 400-метровій висоті і можливість милуватися неповторним ландшафтом австрійських Альп.
Альпійське селище безкоштовно надає електрокари

Пропозиція діє для всіх тих, хто приїхав в село поїздом або автобусом.
Також безкоштовно можуть скористатися електрокаром і ті, хто приїхав до Верфенвенг на своєму автомобілі, однак вони зобов'язані віддати в заставу ключі від свого авто.
У розпорядження туристів шість Smile-E's. Оскільки електрокари користуються підвищеним попитом у приїжджих, Союз з туризму рекомендує бронювати завчасно.
Електромобіль заряджається на місцевій бензоколонці, а електроенергію для цього виробляє локальна сонячна електростанція.На горі Stanserhorn (Швейцарія) відбулася світова прем'єра - був відкритий новий підйомник Cabrio, що представляє собою двоповерховий "кабріолет".
Параметри підйомника:
- Протяжність - 2320 м;
- Розміщення базової станції - 711 м;
- Розміщення гірської станції - 1850 м;
- Місткість - 60 осіб;
- Швидкість - 8 м / сек;
- Продуктивність - 465 чол. / Год;
- Загальний час у дорозі - 6 хв. 24 сек. 

Спеціальна гондола доставить молодят «на сьоме небо»

В одному з найшикарніших гірськолижних курортів Швейцарії для молодих пар приготовлена ​​спеціальна весільна гондола. Вона є частиною підйомника в зоні катання Schonried (Шенрід) і доставляє молодят до гірського ресторану і готелю Rellerli Mountain Inn, де може розміститися до 300 гостей на час свята. У звичайні дні це заклад працює як сімейний ресторан і готель.

Як написано в прес-релізі компанії, спеціальна гондола доставить молодят «на сьоме небо». При цьому для молодої пари проїзд на підйомнику в спеціальній гондолі безкоштовний, а інші гості повинні оплатити звичайний скі-пас.

У минулі вихідні через альпійський регіон пройшов холодний атмосферний фронт, який приніс з собою перші снігопади. Так, наприклад, на льодовику в долині Пітцталь випало близько 20 см снігу. В даний свіжий час сніг лежить на всіх австрійських льодовиках.

Всі новини
Новини