X
Спальник Fjord Nansen Troms L 2016 left zip 2016
Купити

Спальник Fjord Nansen Troms L 2016 left zip 2016

Код товару: 208 898
Артикул: fn_7847
Безкоштовна доставка
Гарантія 24 міс. від виробника
Товар відсутній

Fjord Nansen Troms L 2016 left zip - З ним не замерзнеш  ночами! Теплий, комфортний і легкий спальний мішок із синтетичним утеплювачем Microfill Super-Therm для занять технічним альпінізмом і всіма видами туризму в будь-який час року, крім зими.

 Дуже хороше співвідношення тепло вага об 'єм. Утеплювач зберігає свої властивості після неодноразового намокання і навіть після декількох разів прання.

 Міцна і легка тканина ззовні й комфортна тканина всередині. Серія Profi - теплі і легкі спальні мішки плюс можливість використання в умовах підвищеної вологості. Непродуваються і "дихають".

Особливості:
 • наповнювач Microfill Super-Therm дозволяє використовувати спальник не звертаючи уваги на вологість
 • спеціальна конструкція мікроволокон забезпечує відмінну термоізоляцію
 • приємний на дотик
 • волокна, що дихають дозволяють зберігати відповідний мікроклімат
 • ергономічний капюшон забезпечує тепловий комфорт голови
 • фурнітура YKK
 • система Anti-Bite - термічна планка біля блискавок
 • всередині можна знайти маленьку кишеню для різних цінних дрібниць (20 x 20 см)
 • ізолюючий комір


Температура, °C min, comfort, max -22 (-5 +1) +16
Вага спальника, кг 1,5
Упаковка, см 38 x 18
Розмір, см 205 x 80 x 30
Наповнювач Microfill Super-Therm
Наповнювач, г -
Внутрішній матеріал Nylon 190T (Poliamid)
Зовнішній матеріал Polyripstop 210T
Фурнітура YKK
Гарантія 24 міс. від виробника

 • Microfill Super-Therm - дуже теплий і м'який наповнювач. Спеціальна конструкція мікроволокон забезпечує пружність і відмінну термічну ізоляцію, при низькій вазі. Дозволяє використовувати спальник не звертаючи уваги на вологість.

 • Anti-Bite - система, яка захищає від защемлення блискавки і  матеріалу спальника. Уздовж замку розташовується термічна планка.

Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Fjord Nansen Troms L 2016 left zip 2016


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати