X
Спальник Husky PROUD -29
Купити

Спальник Husky PROUD -29

Код товару: 236 481
Артикул: HSKSLB-004
Доставка 1-3 дні
4 250.40 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 24 міс. від виробника


Температура, °C min, comfort, max -29 -20 -13
Вага спальника, кг 2.250
Упаковка, см 40 х 26
Розмір, см 85 х 210
Наповнювач 3D-LiteFill / Invista Qualofill, 7-ми канальний
Наповнювач, г 2х270гр/м2
Внутрішній матеріал 40D 160T Soft Nylon
Зовнішній матеріал 20D 180T Tactel Nylon Ripstop
Фурнітура -
Гарантія 24 міс. від виробника

  • PrimaLoft® Sport - це один з кращих теплоізолюючих матеріалів для екстремального використання на сучасному ринку. Цей матеріал спочатку був розроблений для армії США, як штучний замінник гусячого пера, не всмоктуючий воду, і з високими водовідштовхувальними властивостями, при цьому його теплоізоляційні здібності майже не знижуються у вологому навколишньому середовищі. PrimaLoft® Sport використовує запатентовану технологію ультратонких мікроволокон з порожнистим волокном великих діаметрів, що дозволяє досягти дуже специфічних характеристик. На поверхні мікроволокон, завдяки їх мікроскопічним розмірам, скупчуються численні молекули повітря, які і забезпечують високі теплоізоляційні властивості матеріалу при тонкому ізоляційному шарі. Завдяки пустотілому волокну великого діаметру зберігається так званий "Loft" в тому числі і при довготривалому використанні, стисканні, пранні і сушінні. PrimaLoft® Sport більше всіх інших синтетичних матеріалів наближений до пера, як за своїми тепло-ізоляційним властивостям, так і за легкістю, м'якістю, пружністю і повітронепроникністю. Його спеціально оброблені надтонкі волокна створюють водостійку ізоляційну структуру, що забезпечує користувачеві тепло і сухість в екстремальних умовах.


  • 3D - просторово-тканий матеріал з високою повітропроникністю забезпечує максимальне проникнення повітря в підвісну систему рюкзака, що хабезпечує максимальну вентиляцію спини.

  • YKK - це кращий світовий виробник (Японія) високоякісних застібок, блискавок, з'єднувальних елементів і їх складових частин. Ця торгова марка є гарантією безперебійності й надійності протягом усього терміну експлуатації виробу.

Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Husky PROUD -29


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати