X
Спальник Marmot CLOUDBREAK 20 cobalt blue/bright navy -Left
Купити

Спальник Marmot CLOUDBREAK 20 cobalt blue/bright navy -Left

Код товару: 218 951
Артикул: 21690
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 місяців
Товар відсутній

Спальник Marmot CLOUDBREAK 20

Спальник Cloudbreak 20 - синтетичний спальний мішок з майже таким же співвідношенням по теплу / вазі, як у пухових аналогів. Суперкомпактний і легкий, пройшов сертифікацію EN Test, щоб зберегти ваше тепло при мінусових температурах. Утеплювач розташований з урахуванням анатомічних особливостей людини для максимальної теплоефективності, забезпечуючи вас великим теплом там, де вам це необхідно - в області тулуба і ніг, одночасно суттєво зменшуючи вагу спальника.

Особливості:
  • Сертифікований за стандартом EN Test
  • Утеплювач розподілений з урахуванням анатомічних особливостей - більше тепла без збільшення ваги
  • Мішок для зберігання в комплекті
  • Об'ємна конструкція капюшона 3D
  • Блискавка по всій довжині
  • Планка від закушування блискавки
  • Муфта біля обличчя без липучок
  • Дві петлі для підвішування

Температура, °C min, comfort, max -7 (0.1 -5.8 -23.2 - EN Rating)
Вага спальника, кг 1,3
Упаковка, см -
Розмір, см 185
Наповнювач -
Наповнювач, г -
Внутрішній матеріал 100% Nylon Plain Weave WR 1.3 oz/yd
Зовнішній матеріал 100% Nylon Ripstop Embossed DWR 1.4 oz/yd
Фурнітура YKK
Гарантія 12 місяців
Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Marmot CLOUDBREAK 20 cobalt blue/bright navy -Left


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати