X
Спальник Pinguin MICRA 195 blue -left
Купити

Спальник Pinguin MICRA 195 blue -left

Код товару: 006 204
Артикул: PNG 208.195.Blue-L
Безкоштовна доставка
Гарантія 6 місяців
Товар відсутній

Спальник Pinguin Micra 195

 Спальник Pinguin Micra - мішок-кокон для екстремальних походів. Застосовано сучасний утеплювач BHB Micro, який займає передове місце серед найбільш ефективних утеплювачів для екстремального використання.

Особливості:
  • Двостороння блискавка YKK дає можливість контролювати температуру усередині спального мішка
  • Закінчення блискавки фіксується клапаном, що охороняє від мимовільного відкриття блискавки
  • Утеплювач блискавки для кращої термоізоляції, запобігає заїдання блискавки і оберігає від попадання у блискавку тканини
  • Компресійний мішок (використовуючи ремені на компресійному мішку ви можете зменшити обсяг спального мішка до 40%)
  • "Теплі" (ненаскрізні) шви
  • Анатомічна форма
  • Спідниця усередині спальника в районі шиї - забезпечує додатковий теплозахист

Температура, °C min, comfort, max -14 +1 +6
Вага спальника, кг 1
Упаковка, см 15x28/18
Розмір, см 195
Наповнювач BHB micro
Наповнювач, г 120
Внутрішній матеріал Nylon soft
Зовнішній матеріал Polyester Ripstop DWR
Фурнітура YKK
Гарантія 6 місяців

  • BHB micro (Body Heat Barrier) являє собою теплоізоляційний матеріал, який займає передове місце серед найбільш ефективних утеплювачів для екстремального використання. BHB Micro використовується в усіх зимових спальниках Pinguin починаючи з 2012 року, де він замінив PrimaLoft® Sport. Цій заміні передувало проведення акредитації на території Євросоюзу, де утеплювач BHB Micro показав найвищі значення теплового опору (термоізоляції), зафіксованого серед всіх фірмових матеріалів. Оскільки матеріал BHB Micro не є зареєстрованим відомим брендом, на відміну від фірмових теплоізоляційних метарілів, це дозволяє значно знизити ціну на готовий товар і при цьому поліпшити якість. BHB Micro дуже легкий, м'який, дихаючий, компактний (легко стискається в компресійному мішку без шкоди структурі наповнювача). Легко чистити, прати, сохне дуже швидко. Силіконізовані волокна відштовхують вологу завдяки своїй щільності і утворюють бар'єр, який частково захищає користувачів від вологи і зберігає його сухим і теплим навіть в екстремальних умовах. BHB Micro є дуже успішним замінником пуху і гіпоалергенний.


  • YKK - це кращий світовий виробник (Японія) високоякісних застібок, блискавок, з'єднувальних елементів і їх складових частин. Ця торгова марка є гарантією безперебійності й надійності протягом усього терміну експлуатації виробу.

Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Pinguin MICRA 195 blue -left


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати