X
Спальник Pinguin MICRA Primaloft 195 blue -right
Купити

Спальник Pinguin MICRA Primaloft 195 blue -right

Код товару: 006 208
Артикул: PNG 2105.195-R
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Гарантія 6 місяців
Товар відсутній

Спальник Pinguin MICRA Primaloft 195

Спальник Pinguin Micra Primaloft - це ультралегкий трехсезонний спальний мішок. Він розроблений для тих, хто не звик носити за спиною зайві кілограми. Анатомічна форма типу "Кокон" зберігає більше тепла, порівняно зі спальником класичної форми типу "Ковдра".

Особливості:
  • Зістібується з іншим спальником
  • "Теплі" (ненаскрізні) шви
  • Верх стягується шнурком
  • Спідниця усередині спальника в районі шиї - забезпечує додатковий теплозахист.

Температура, °C min, comfort, max -5 +2 + 25
Вага спальника, кг 1,0
Упаковка, см 15x28/18
Розмір, см 195
Наповнювач -
Наповнювач, г -
Внутрішній матеріал Nylon soft
Зовнішній матеріал Polyester Ripstop DWR
Фурнітура YKK
Гарантія 6 місяців

  • PrimaLoft® Sport - це один з кращих теплоізолюючих матеріалів для екстремального використання . Цей матеріал спочатку був створений для армії США, як штучний замінник гусячого пера, з високими водовідштовхувальними властивостями, при цьому його теплоізоляційні можливості майже не знижуються у вологому навколишньому середовищі. PrimaLoft® Sport використовує запатентовану технологію ультратонких мікроволокон з порожнистим каналами великих діаметрів, що дозволяє досягти дуже специфічних характеристик. На поверхні мікроволокон, завдяки їх мікроскопічним розмірам, скупчуються численні молекули повітря, які і забезпечують високі теплоізоляційні властивості матеріалу при тонкому ізоляційному шарі. Завдяки пустотілому волокну великого діаметру зберігається так званий "Loft"ефект, навіть при довготривалому використанні, стисканні, пранні і сушінні. PrimaLoft® Sport найбільше з синтетичних матеріалів наближений до пера, як за своїми тепло-ізоляційним властивостям, так і за легкістю, м'якістю, пружністю і повітронепроникністю. Його спеціально оброблені надтонкі волокна створюють водостійку ізоляційну структуру, що забезпечує користувачеві тепло і сухість в екстремальних умовах.


Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Pinguin MICRA Primaloft 195 blue -right


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати