X
Спальник Pinguin TOPAS Primaloft 195 blue -left
Купити

Спальник Pinguin TOPAS Primaloft 195 blue -left

Код товару: 009 250
Артикул: PNG 2112.195-синий L
Безкоштовна доставка
Гарантія 6 місяців
Товар відсутній

Спальник Pinguin Topas 195

 Спальний мішок Pinguin Topas ідеально підійде для туристичних походів ранньою весною чи пізньою осінню. Остання версія утеплювача Polarguard 3D забезпечує максимальний захист від холоду при мінімальній вазі. Анатомічна форма типу "Кокон" дозволяє зберегти більше тепла. 

 Спальник Pinguin Topas забезпечений компресійним мішком, який допомагає прибрати 30% обсягу спальника при транспортуванні. Так само Topas випускається з двома типами блискавок (правої і лівої). Це дає можливість, при необхідності, зєднати два спальника в один.

Особливості:
  • Зістібується з іншим спальником
  • "Теплі" (ненаскрізні) шви
  • Має анатомічну форму тіла
  • Верх стягується шнурком

Температура, °C min, comfort, max -15 -6 +20
Вага спальника, кг 1,4
Упаковка, см -
Розмір, см 195
Наповнювач Polardguard 3D
Наповнювач, г 200
Внутрішній матеріал Nylon micro
Зовнішній матеріал Nylon Ripstop DWR
Фурнітура YKK
Гарантія 6 місяців

  • PrimaLoft® Sport - це один з кращих теплоізолюючих матеріалів для екстремального використання . Цей матеріал спочатку був створений для армії США, як штучний замінник гусячого пера, з високими водовідштовхувальними властивостями, при цьому його теплоізоляційні можливості майже не знижуються у вологому навколишньому середовищі. PrimaLoft® Sport використовує запатентовану технологію ультратонких мікроволокон з порожнистим каналами великих діаметрів, що дозволяє досягти дуже специфічних характеристик. На поверхні мікроволокон, завдяки їх мікроскопічним розмірам, скупчуються численні молекули повітря, які і забезпечують високі теплоізоляційні властивості матеріалу при тонкому ізоляційному шарі. Завдяки пустотілому волокну великого діаметру зберігається так званий "Loft"ефект, навіть при довготривалому використанні, стисканні, пранні і сушінні. PrimaLoft® Sport найбільше з синтетичних матеріалів наближений до пера, як за своїми тепло-ізоляційним властивостям, так і за легкістю, м'якістю, пружністю і повітронепроникністю. Його спеціально оброблені надтонкі волокна створюють водостійку ізоляційну структуру, що забезпечує користувачеві тепло і сухість в екстремальних умовах.


  • 3D - просторово-тканий матеріал з високою повітропроникністю забезпечує максимальне проникнення повітря в підвісну систему рюкзака, що хабезпечує максимальну вентиляцію спини.

  • YKK - це кращий світовий виробник (Японія) високоякісних застібок, блискавок, з'єднувальних елементів і їх складових частин. Ця торгова марка є гарантією безперебійності й надійності протягом усього терміну експлуатації виробу.

Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Pinguin TOPAS Primaloft 195 blue -left


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати