X
Спальник Red Point LIGHTSOME 233 -right
Купити

Спальник Red Point LIGHTSOME 233 -right

Код товару: 010 701
Артикул: 4820152611581
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 місяців
Товар відсутній

Спальник Red Point Lightsome 233

Спальник чудово підходить для альпіністських сходжень і витрат при середніх і низьких температурах. Утеплювач синтетичний - Primaloft Sport. Цей спальний мішок-кокон дуже легкий і має ряд корисних в похідних умовах функцій.

Особливості:
  • Двосторонній замок з автоматичним слайдером і фурнітура YKK;
  • Зовнішня тканина з посиленням RIP STOP;
  • Чохол з чотирма компресійними стропами;
  • Утеплена блискавка, оснащена клапаном - липучкою;
  • Анатомічний капюшон.

Температура, °C min, comfort, max +1,0/-5,0/-18,0
Вага спальника, кг 1.380
Упаковка, см -
Розмір, см 220х80х50
Наповнювач 100+133 G/SM, Primaloft Sport
Наповнювач, г 100+133 G/SM
Внутрішній матеріал Polyester Rip Stop 20 D W/R CIRE
Зовнішній матеріал 100+133 G/SM, Primaloft Sport
Фурнітура Ykk
Гарантія 12 місяців
Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Red Point LIGHTSOME 233 -right


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати