X
Мастило для ланцюга Squirt Long Lasting Dry Lube 15мл
Купити

Мастило для ланцюга Squirt Long Lasting Dry Lube 15мл

Код товару: 991 230
Артикул: SQ-07
75.00 грн
Безкоштовна доставка від 1500 грн

Squirt Long Lasting Dry Lube 15 мл — Унікальне мастило для ланцюга, яке містить водно-воскову емульсію. Вона тримається довше за звичайні мастила та зберігає трансмісію чистою. 100% екологічно чисте.

Перед першим нанесенням парафінового мастила всі деталі ланцюгового приводу та системи трансмісії потрібно ретельно очистити та повністю знежирити. Навіть нові, адже вони випускаються вже змащеними із заводу. Це необхідна умова для надійного та тривалого тримання воскового мастила. Для цих цілей SQUIRT рекомендує скористатися спеціальним концентрованим очищувачем  BIO-BIKE CONCENTRATE.

Гарно струсніть пляшку перед нанесенням мастила. Змащування ланцюга потрібно здійснювати хоча б за годину до поїздки, щоб волога повністю випарувалась. Через 5 хвилин процедуру потрібно повторити. Мастило розраховане на 4 години маунтін-байкінгу або на 6 годин їзди по шосе. У залежності від погодних умов та місцевості, час ефективної роботи одного змащування може відрізнятись. Найкращим орієнтиром для необхідності повторного змащення є відчутне посилення шуму ланцюга.

Характеристики:
  • Призначене для змащування ланцюга
  • Об'єм: 15 мл
  • Склад містить до 25% восків та 70% води
  • Температурний режим зберігання 5-35° С
  • Вогнетривке
Рейтинг товару


Відгуки про Мастило для ланцюга Squirt Long Lasting Dry Lube 15мл


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати