Створено паперову карту гірськолижних курортів в Альпах

Агентство 2theAlps в наше століття цифрових технологій вирішило випустити карту гірськолижних альпійських курортів на папері - в класичному варіанті який складається .Агентство вважає, що карта буде потрібна туристами, які вважають за краще бачити місцевість цілком, також вона буде корисна при відсутності мобільної мережі. Це перша карта подібного роду за багато років. На ній відображені понад 600 курортів і детальна транспортна мережа автомобільних і залізних доріг, аеропорти і пороми.

Настінний варіант можна купити тут.

Карта дозволяє визначити, де саме знаходиться курорт, як він взаємопов'язаний з іншими, і оцінити катальну область в цілому, наприклад, Порт дю Солей або Еспас Кіллі. Такі області виділені затемненням, щоб показати їх масштаб або близькість до інших подібних областях.

В цілому на Карті гірськолижних курортів в Альпах вказані 640 курортів, більше 30 аеропортів і дана досить докладна інформація про 100 курортах, включаючи дані про трасах, кількості підйомників, перепаді висот, доступності катання на льодовиках і близькості до залізничних станцій.

Карта також показує, що туристи можуть дістатися на поїзді без додаткового трансферу до приблизно 150 курортів. Є також інформація про поромах на основних альпійських озерах і про курорти, де можна піднятися на фунікулері відразу від поромної станції до області катання.

Компанія планує випустити інші варіанти карти в наступному сезоні.


Всі новини
Новини