X
Світлодіодний модуль Nite Ize Hole In One
Купити

Світлодіодний модуль Nite Ize Hole In One

Код товару: 224 994
Артикул: 96582
Безкоштовна доставка від 1500 грн
Товар відсутній

 Ось приголомшлива ідея для гравців у диск-гольф, обмежених світлим часом доби - Flashflight Hole-In-One, світлодіодний модуль для вашого улюбленого диска для диск-гольфу (фрізбі), і нехай гра почнеться вночі!

 За допомогою простого дирокола (в комплекті) будь-який диск можна миттєво використовувати з Flashflight Hole-in-One, світлодіодним модулем, який випромінює яскраве світло по одному натисненню кнопки. Це геніальний невеликий пристрій дозволяє легко - і набагато веселіше - перевести гру в диск-гольф в нічний час доби.

 Тепер ви можете грати від заходу до світанку. Hole-in-One це водостійкий модуль, який живиться надійними, змінними літієвими батарейками, легкий і збалансований, він не вплине на льотні якості вашого диска. Інноваційний дизайн забезпечує яскраве світлодіодне підсвічування при надійному кріпленні під час гри.

 Натисніть один раз для рівного світла і два рази для мерехтливого режиму. (Можна також використовувати в якості орієнтира, коли порив вітру відправляє ваш диск в кущі).

Особливості:

    яскраво-біле світлодіодне підсвічування
    живлення літієві батарейки (в комплекті) - 2 х CR2016 3V
    проста модернізація будь-яких дисків для диск-гольфу
    легка вага, тільки 10 грам
    не змінює льотні характеристики диска
    2 режими: мерехтливий режим і постійне світло
Рейтинг товару


Відгуки про Світлодіодний модуль Nite Ize Hole In One


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати