Французька гірськолижниця Тесса Ворлі здобула перемогу в гігантському слаломі на стартовому етапі Кубка світу з гірськолижного спорту сезону-2018/19 в Зьольдені (Австрія).

За сумою двох спроб 29-річна спортсменка показала час 2 хвилини 0,51 секунди. Друге місце з відставанням в 0,35 секунди посіла Федеріка Бріньоне з Італії. Призову трійку замкнула представниця США Мікейла Шиффрін (+0,94), яка є переможницею двох останніх розіграшів Кубка світу.

Ворлі є чотирикратною чемпіонкою світу і багаторазовою переможницею етапів Кубка світу. Також вона відома мініатюрністю: зріст француженки становить всього 157 см.

Гіганський слалом у чоловіків не відбувся через погодні умови.

Коментарі - Tessa Worley штурмує гіганським слаломом на відкритті Кубка світу 18-19 в Зьольдені.