X
Бігові лижі Tisa Adventure Step '20
Купити

Бігові лижі Tisa Adventure Step '20

Код товару: 250 180
Артикул: N92018
1 690.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів
Товар відсутній

Tisa Adventure Step - широка прогулянкова модель бігових лиж з насічками. За рахунок більш широкого профілю добре поводяться на погано підготовлених трасах, Призначені для прогулянок класичним ходом за містом, в лісі і парках. Посилені канти забезпечують додаткову торсійну жорсткість і міцність. Модель з насічками T-scale.

Серія Back Country
Геометрія, мм 60-55-58
Сердечник Air Channel
Ростовки, які випускаються, см 180 / 185 / 190 / 195 / 200 / 205 / 210
Вага, г -
Рік 19 - 20

  • Air Channel  - оптимізована система повітряних каналів в структурі дерев'яного сердечника із застосуванням скловолокна дозволяє зменшити вагу пари лиж майже на 250 грамів в порівнянні з традиційними моделями сендвіч конструкції. Крім виграшу у вазі дана система відрізняється високою міцністю і оптимальним розподілом ваги уздовж поверхні лижі.


  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


  • Power Edge - спеціальне посилення кантів гарантує довговічність лиж і прекрасну торсіонну жорсткість. Ця технологія допомагає оптимально розподілити поштовхове зусилля і стабілізує розподіл і стирання мазі по всій довжині нанесення.


Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Tisa Adventure Step '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати