X
Бігові лижі Tisa Elegance Women '21
Купити

Бігові лижі Tisa Elegance Women '21

Код товару: 747 220
Артикул: N91219
Доставка
1 785.00 грн
Безкоштовна доставка від 3000 грн Таблиця розмірів

Tisa Elegance Women - Стильна жіноча модель для лижних прогулянок класичним ходом. Дерев'яний сердечник Air Channel, синтетична ковзаюча поверхня та Ultra Tuning забезпечує відмінне ковзання. Система насічок T-Scale забезпечує впевнене тримання.

Серія Classic
Геометрія, мм 55-50-52
Сердечник Air Tec
Ростовки, які випускаються, см 177, 182, 187, 192, 197
Вага, г -
Рік 20-21

  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


  • Power Edge - спеціальне посилення кантів гарантує довговічність лиж і прекрасну торсіонну жорсткість. Ця технологія допомагає оптимально розподілити поштовхове зусилля і стабілізує розподіл і стирання мазі по всій довжині нанесення.


  • Air Tec - Система повітряних каналів у поєднанні з новою породою легкого дерева дозволяє зменшити вагу лижі більш ніж на 150 гр на пару, у порівняні з традиційною серцевиною Air Channel.Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Tisa Elegance Women '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати