X
Бігові лижі Tisa Race Cap Combi '21
Купити

Бігові лижі Tisa Race Cap Combi '21

Код товару: 250 148
Артикул: N90218
1 712.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Tisa Race Cap Combi - Завдяки сучасним технологіям, ці лижі стають ще легші: сердечник AirTec - повітряні канали AirCells в комбінації з карбоновими волокнами, Power Edge - посилені канти - забезпечують міцність, а гоночне ковзання і фінішна шліфовка каменем Ultra Finish роблять лижі швидкими. Модель підходить для спортивного катання, освоєння техніки конькового і класичного ходу і активних тренувань.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!

Серія Race Combi
Геометрія, мм 41-44-44
Сердечник Air Tec
Ростовки, які випускаються, см 184 / 189 / 194 / 199 / 204
Вага, г -
Рік 20-21

  • Air Channel - Повітряні канали, які інтегровані у скловолокно та дерев'яну серцевину, значно зменшують вагу. Надзвичайна міцність та оптимальне розсіювання тиску на поверхню.Air Tec - Система повітряних каналів у поєднанні з новою породою легкого дерева дозволяє зменшити вагу лижі більш ніж на 150 гр на пару, у порівняні з традиційною серцевиною Air Channel.  • Power Edge - спеціальне посилення кантів гарантує довговічність лиж і прекрасну торсіонну жорсткість. Ця технологія допомагає оптимально розподілити поштовхове зусилля і стабілізує розподіл і стирання мазі по всій довжині нанесення.


  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Tisa Race Cap Combi '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук

Oчистити все
Застосувати