X
Бігові лижі Tisa Race Cap Skating '21
Купити

Бігові лижі Tisa Race Cap Skating '21

Код товару: 250 136
Артикул: N90018
2 140.00 грн
Безкоштовна доставка від 3000 грн Таблиця розмірів
Товар відсутній

Tisa Race Cap Skating - Конькові лижі виконані на сучасному лижному виробництві та верстатах від компанії Fischer. Модель має високі технічні характеристики і підійде як для початківців спортсменів, так і для лижників любителів.

Серія Race Skating
Геометрія, мм 41/44/44
Сердечник Air Tec
Ростовки, які випускаються, см 172 / 177 / 182 / 187 / 192 /197
Вага, г -
Рік 20-21

  • Air Channel - Повітряні канали, які інтегровані у скловолокно та дерев'яну серцевину, значно зменшують вагу. Надзвичайна міцність та оптимальне розсіювання тиску на поверхню.  • Air Tec - Система повітряних каналів у поєднанні з новою породою легкого дерева дозволяє зменшити вагу лижі більш ніж на 150 гр на пару, у порівняні з традиційною серцевиною Air Channel.  • Power Edge - спеціальне посилення кантів гарантує довговічність лиж і прекрасну торсіонну жорсткість. Ця технологія допомагає оптимально розподілити поштовхове зусилля і стабілізує розподіл і стирання мазі по всій довжині нанесення.


  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Tisa Race Cap Skating '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати