X
Бігові лижі Tisa Race Cup Universal Junior '21
Купити

Бігові лижі Tisa Race Cup Universal Junior '21

Код товару: 241 340
Артикул: N90118
Доставка
1 175.00 грн
Безкоштовна доставка Таблиця розмірів

Tisa Race Cup Universal Junior - Юніорські лижі для класичного і конькового ходу. Дорослі технології адаптовані для потреб юних лижників. Легкі, завдяки сердечнику AirChannel, швидкі, завдяки синтетичній ковзної поверхні і обробці Ultra Tuning, ці лижі довго будуть радувати дітей. Відмінний вибір для освоєння техніки пересування на лижах і занять початкового рівня в спорт школах і на уроках фізкультури.

 При купівлі повного комплекту (лижі + кріплення + черевики + палки), встановлення кріплення - БЕЗКОШТОВНО.

Серія Combi
Геометрія, мм 41-44-44
Сердечник Wood core
Ростовки, які випускаються, см 157 / 162 / 167 / 172 / 177 / 182
Вага, г -
Рік 20-21

  • Air Tec - Система повітряних каналів у поєднанні з новою породою легкого дерева дозволяє зменшити вагу лижі більш ніж на 150 гр на пару, у порівняні з традиційною серцевиною Air Channel.  • Heel Cap - пластикова вставка анатомічної форми в області п'ятки забезпечує комфортне облягання черевика.  • Power Edge - спеціальне посилення кантів гарантує довговічність лиж і прекрасну торсіонну жорсткість. Ця технологія допомагає оптимально розподілити поштовхове зусилля і стабілізує розподіл і стирання мазі по всій довжині нанесення.


  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Tisa Race Cup Universal Junior '21


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати