X
Бігові лижі Tisa Sport Skin '20
Купити

Бігові лижі Tisa Sport Skin '20

Код товару: 250 153
Артикул: N90718
Доставка
1 740.00 грн
Безкоштовна доставка від 3000 грн Таблиця розмірів

Tisa Sport Skin - Абсолютно нова модель з безмазевою технологією тримання Skintec, відмінно підійде для любителів фітнесу і довгих лижних прогулянок. Не вимагають нанесення мазі тримання під колодкою, завдяки спеціальній вставці під колодкою з 100% мохеру, що працює як камус. Камус дозволяє вам не думати про вибір і спосіб нанесення мазей тримання, позбавляючи лижі від віддачі назад при відштовхуванні.

Ціна вказана без урахування вартості кріплення!

Серія Classic
Геометрія, мм 51-49-50
Сердечник -
Ростовки, які випускаються, см 177 / 182 / 187 / 192 /197 / 202 / 207
Вага, г -
Рік 19 - 20

  • Air Channel - Повітряні канали, які інтегровані у скловолокно та дерев'яну серцевину, значно зменшують вагу. Надзвичайна міцність та оптимальне розсіювання тиску на поверхню.  • Twin Skin - Дві окремі смужки камуса поглиблені в зоні колодки, таким чином, вони не перешкоджають ковзанню під час прокату. У той же час, камус виконаний з 100% махеру, забезпечує прекрасне тримання навіть в умовах льоду і жорсткої траси. Завдяки тефлоновому покриттю камус практично не вбирає вологу і не замерзає.


  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Tisa Sport Skin '20


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати