X
Бігові лижі Tisa Sport Step Jr
Купити

Бігові лижі Tisa Sport Step Jr

Код товару: 241 258
Артикул: N90815
1 250.00 грн
1 784.00 грн
Безкоштовна доставка від 3000 грн Таблиця розмірів
Товар відсутній

Tisa Sport Step Jr - Класичні юніорські лижі для маленьких любителів лижних прогулянок. Легкі завдяки конструкції Air Channel, ці лижі дозволять швидко ковзати завдяки синтетичній ковзній поверхні й обробці Ultra Tuning. Лижі Step - з насічкою.

При купівлі повного комплекту (лижі + кріплення + черевики + палки), встановлення кріплення - БЕЗКОШТОВНО.

Серія Classic
Геометрія, мм 55-50-52
Сердечник Air Tec
Ростовки, які випускаються, см 110 / 120 / 130 / 140 / 150 / 160 / 170
Вага, г -
Рік 16-17

  • Air Channel  - оптимізована система повітряних каналів в структурі дерев'яного сердечника із застосуванням скловолокна дозволяє зменшити вагу пари лиж майже на 250 грамів в порівнянні з традиційними моделями сендвіч конструкції. Крім виграшу у вазі дана система відрізняється високою міцністю і оптимальним розподілом ваги уздовж поверхні лижі.


  • Air Tec - Система повітряних каналів у поєднанні з новою породою легкого дерева дозволяє зменшити вагу лижі більш ніж на 150 гр на пару, у порівняні з традиційною серцевиною Air Channel.  • Sandwich Construction - дерев'яний сердечник закритий ламінатом для підтримки кантів, забезпечують найвищу стабільність, міцність і довговічність.


  • Ultra Tuning - швидкість і універсальність! Цей вид обробки ковзної поверхні лижі полягає в шліфуванню верхнього шару з видаленням мікроволокон, гальмуючих ковзання. В результаті виходить абсолютно гладка плоска поверхня. Бездоганне ковзання забезпечується поєднанням великої глибокої подовжньої структури з дрібною накаткою. Універсальна обробка для будь-яких умов снігу.


  • Power Edge - спеціальне посилення кантів гарантує довговічність лиж і прекрасну торсіонну жорсткість. Ця технологія допомагає оптимально розподілити поштовхове зусилля і стабілізує розподіл і стирання мазі по всій довжині нанесення.


Рейтинг товару


Відгуки про Бігові лижі Tisa Sport Step Jr


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим

Oчистити все
Застосувати