Tour de Ski 2016. Запекла жіноча боротьба в заліку якої все вирішилося на останній горі та чоловіча розв'язка цікавої битви за друге і третє місця.

Тур де Скі — змагання з лижних перегонів, яке складається з окремих етапів, організоване на зразок Тур де Франс. Тур де Скі відбувається щороку в Центральній Європі. Воно триває вісім днів. Призовий фонд досягає 844 тисячі євро.

Щодо Tour de Ski 2016 то запекла боротьба жінок в заліку тривала 33 хвилин протягом яких учасниці цієї драми помінялися ролями. Одна з яскравою переможниці перетворилася на здивовану невдаху (Ingvild Flugstad Оstberg). Друга - з точністю до навпаки(Therese Johaug).

На підйомі Інгвільд майже зупинилася - і Тереза пішла швидше. Не пішла - полетіла, наздогнавши суперницю і здивовано озираючись на неї. Як і під час своєї першої перемоги на Туре - в 2014 році - Тереза в найважливіший момент показала себе геніальною «альпіністкою».


Третій рік поспіль весь подіум жіночої частини «Тур де Скі» займають норвежки - це при тому, що в період з 2008 по 2010 роки їх взагалі не було на п'єдесталі багатоденки.

«Тур де Скі», Валь-ді-Фьемме, Італія
Жінки, 9 км

1. Тереза Йохауг, Норвегія 33.53,5
2. Інгвільд Флюгстад Остберг, Норвегія +2.20,9
3. Хайді Венг, Норвегія +3.13,9

А тепер про мужчин! Перемогу на елітній багатоденці «Тур де Скі» у чоловіків третій рік поспіль здобув норвежець Мартін Йонсруд Сундбю. Втім, без інтриги на горі у Валь ді Фьемме не обійшлося. З чотирьох претендентів на другу позицію в загальному заліку кращим виявився ще один норвежець - Фінн Хоген Крог. Він піднявся на друге місце з п'ятого.

«Тур де Скі». Валь-ді-Фьемме, Італія
Чоловіки. Восьмий етап. 9 км

1. Мартін Йонсруд Сундбю, Норвегія 30.47,0
2. Фінн Хаген Крог, Норвегія +3.15,7
3. Сергій Устюгов, Росія +3.43,8Всі новини
Новини