Trezeta

 Історія компанії Trezeta розпочалась в 1920 році, коли ремісник і майстер Вітторіо Ціцола, з с. Crespano почав виробляти взуття. Ця провінція давно відома своїми взуттєвими майстрами, Вітторіо робив якісні черевики не більше 5 - 10 пар на тиждень. Після чого, відвозив їх на ринок для продажу. Так і зародилася компанія Trezeta.

 За більш ніж 90 років багато що змінилося. Фабрику, схожу більше на майстерню, заснував син Вітторіо більше 50 років тому. Тоді ж і з'явилася торговельна марка "Trezeta". У цей же 1960 рік, після того як керівником компанії став Джанкарло Ціцола, вона почала стрімко розвиватися, створюючи взуття, яке є одним з найкращих серед взуття Outdoor.

 Взуття Trezeta швидко зарекомендувало себе як надійний і вірний супутник для кожного: як туриста-любителя, так і професіонала. У 2002 році Trezeta була придбана групою компаній MGM SpA, яка вже добре зарекомендувала себе на ринку ковзанів та роликів Fila. Це послужило сильному розвитку бренду і всієї компанії в цілому. Trezeta стала посилено впроваджувати в свою продукцію інноваційні технології. Так з'явилося взуття з запатентованими технологіями Dry on Move (пізніше Natural Ventilation), OutDry і мембраною Water stopper.

 Зараз взуття Trezeta користується популярністю серед туристів усього світу, воно легко підійде до будь-яких погодних умов і будь-яких скельних поверхонь. Взуття Trezeta, завдяки своїй надійності і технологіям, отримало найвищі оцінки серед любителів і професіоналів. Представництва компанії знаходяться більш ніж в 41 країні світу.

Детальніше на сайті виробника:
trezeta.com