X
Спальник Trimm Trimm Gant Sea Blue
Купити

Спальник Trimm Trimm Gant Sea Blue

Код товару: 252 618
Артикул: 001.009.0583
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника
Товар відсутній

Trimm Gant Sea Blue — це зручний і дуже універсальний спальний мішок, який можна використовувати цілий рік. Завдяки використаному верхньому матеріалу Tactel та двошаровому наповнювачу, параметри спальника демонструють чудові показники теплоізоляції при невеликому об’ємі та вазі. Наповнювач Thermolite Quallo з сімох волокно подібних повітронепроникних каналів, забезпечує високий тепловий комфорт і м'якість. Він зберігає теплоізоляційну здатність протягом тривалого часу навіть у вологому середовищі. Цей наповнювач сохне втричі швидше, ніж пір’я, є антиалергенним, його можна прати в пральній машині та сушити в сушарці. Він досягає чудових ізоляційних властивостей навіть при невеликому об’ємі та малій вазі. Має дуже хороші сертифікаційні властивості відповідно до EN 13537.

Особливості:
  • можна використовувати цілий рік
  • високий тепловий комфорт
  • антиалергенний
  • можливість прання в пральній машині
  • невеликий об’єм
  • низька вага
  • Сертифікація згідно з EN 13537

Температура, °C min, comfort, max -27 -8 -2
Вага спальника, кг 1.550
Упаковка, см 24 x 44
Розмір, см 230/215 × 85/55
Наповнювач Thermolite Quallo
Наповнювач, г 2 х 130 г/м2
Внутрішній матеріал 100% PES
Зовнішній матеріал Nylon DWR
Фурнітура -
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Trimm Trimm Gant Sea Blue


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати