X
Спальник Turbat Vogen Winter Khaki Mustard
Купити

Спальник Turbat Vogen Winter Khaki Mustard

Код товару: 017 343
Артикул: 012.005.0329
3 597.00 грн
5 986.00 грн
Безкоштовна доставка
Гарантія 12 міс. від виробника

Turbat Vogen Winter Khaki Mustard — Зимовий теплий спальник, наповнений новим синтетичним утеплювачем TTLoft Wool 500 г/м зробленим для Turbat в Україні. Він дозволяє швидше зігрітися. Крім цього, наповнювач поглинає частину вологості і може зберігати тепло, під час незначного намокання чи вологості.

В спальнику використані матеріали японського бренду Toray. Має центральну блискавку на всю довжину і без самоблокування (роз'їжджається якщо тягнути). Завдяки цьому, в спальник легко залізти і швидко вилізти. Ще, спальником можна вкритись зверху, як ковдрою, якщо ночівля у теплих умовах. Об'ємна планка навколо шиї, на капюшоні та подвійний термозахист вздовж блискавки (ззовні і всередині) забезпечують додаткове тепло.

Призначення: походи в гори, зимові активні подорожі, автоподорожі, кемпінг.

Особливості:

 • центральна блискавка на всю довжину
 • об'ємний комір для додаткового теплозбереження
 • зручна регуляція капюшона
 • унікальний гібридний утеплювач TTLoft Wool Insulation
 • можна використовувати як ковдру
 • компресійний мішок у комплекті

Технічні характеристики:

 • Матеріал зовнішній: 100% TORAY 55D Polyester W/R
 • Матеріал внутрішній: 100% TORAY 55D Polyester Taffeta
 • Наповнювач: TTLoft Wool Insulation, 500 g/m 30% Wool, 70% Polyester
 • Температура комфорту: -7°C
 • Температура ліміту комфорту: -13°C
 • Довжина: Reg 215 см (на зріст 185 см)/Long 225 см (на зріст 195 см)
 • Ширина в верхній частині: (в плечах): 80 см (Reg)
 • Ширина в нижній частині: 50 см
 • Вага спальника: 2500 г (Long), 2300 г (Regular)
 • Розмір в скомпресованому стані: 32х38 см

Матеріали і технології:
Утеплювач TTLoft Wool містить 30% вовни - це дозволяє швидше зігрітися. Крім цього, наповнювач поглинає частину вологості і може зберігати тепло, під час незначного намокання чи вологості. Синтетична частина утеплювача - силіконізоване поліестрове волокно з порожнистими каналами (виготовлене в Південній Кореї) забезпечує теплоізоляцію, добре компресується і є стійким до вологи.

Виготовлений в Україні


Температура, °C min, comfort, max -7°C -13°C -20°C
Вага спальника, кг 2500 г (Long), 2300 г (Regular)
Упаковка, см 32х38
Розмір, см Reg 215 см (на зріст 185 см)/Long 225 см (на зріст 195 см)
Наповнювач TTLoft Wool Insulation
Наповнювач, г 500 g/m 30% Wool, 70% Polyester
Внутрішній матеріал 100% TORAY 55D Polyester Taffeta
Зовнішній матеріал 100% TORAY 55D Polyester W/R
Фурнітура -
Гарантія 12 міс. від виробника
Рейтинг товару


Відгуки про Спальник Turbat Vogen Winter Khaki Mustard


Ще немає відгуків про цей товар. Станьте першим
Додати відгук
Як підібрати товар?
Головне в поході – це спальний мішок без нього не обійтись. При виборі спальника потрібно звернути увагу на те в яких погодних умовах ви будете його використовувати. Якщо Ви турист і багато часу проводите в походах, то важливим фактором є вага спальника і його температурні режими. Якщо ж Ви надаєте перевагу більш комфортному відпочинку на природі – виїздити у кемпінгові містечка на машині, або будь-якому іншому транспорті – то Вам краще вибрати більш комфортний спальник.

Існує два основних види спальників в залежності від покрою: кокон анатомічної форми з капюшоном і прямокутна ковдра з капюшоном або без нього.

Отже, перед вибором спальника потрібно звернути увагу на такі найважливіші характеристики: температурний режим; наповнювач; внутрішній та зовнішній матеріал; ріст;

ТЕМПЕРАТУРНИЙ РЕЖИМ
Коли Ви купуєте спальний мішок в документах повинен бути зазначений температурний режим, який показує мінімальну температуру; температуру комфорту; максимальну температуру. Таким чином показано в яких рамках людина буде почувати себе комфортно в спальнику роздягнувшись до білизни. Наприклад в спальнику «Н» температурний режим -6 +8 +20 це означає, що при температурі нижчій -6 в спальнику буде холодно, а при температурі понад +20 – жарко.

НАПОВНЮВАЧ
Важливий фактор коли Ви подорожуєте з рюкзаком де важливий кожен грам. Самі легкі і теплі – пухові спальники. Але в них висока ціна і вони досить сильно вбирають вологу і довго сохнуть. Зверніть увагу пух повинен бути з водоплаваючої птиці.

Тому використовують синтетичні наповнювачі: Hollowcore, Hollowfibre, та інші. Вони не так бояться вологи швидше сохнуть і дешевші.

ВНУТРІШНІ ТА ЗОВНІШНІ МАТЕРІАЛИ
Внутрішня тканина в спальниках туристичної, та кемпінгової серії є таких видів:напівкотон, бавовна, фланель. Ці матеріали надають враження м'якості та натуральності тканини.

Зовнішня тканина в основному синтетична, але трапляються і бавовна. Синтетичні легші та менше всмоктують вологу на відміну від бавовни.

РОЗМІР
Не мало важливим фактором при виборі спальника є розмір, якщо спальник завеликий, то в ньому буде холодно, якщо замалий, то ви в нього не влізете. Існують дитячі, юніорські та дорослі спальники.

Рекомендуємо купувати спальники з компресійними мішками, що є важливим в поході оскільки зменшує об’єм майже у два рази.

Пам’ятайте!

Зберігати спальник в дома потрібно в легко складеному стані.

Надіємось, що після наших порад Ваш відпочинок стане ще більш комфортним.

З повагою персонал магазину Спорт Континент


Oчистити все
Застосувати