У ГК Ski Dubai в центрі пустелі з'явились пінгвіни

 У Дубаї продовжують заманювати туристів екзотикою. В унікальному гірськолижному комплексі Ski Dubai* тепер можна не тільки покататися на лижах в центрі пустелі. Тут тепер з'явилися і нові постояльці, які обіцяють стати символом курорту. Це пінгвіни.

 Починаючи з травня 2012 року, в гірськолижному центрі Ski Dubai буде проводитися шоу, що отримало назву «Марш пінгвінів». Відразу кілька птахів, у тому числі представники виду імператорських пінгвінів, будуть розважати гірськолижників.

 Спеціально для пінгвінів на дубайському гірськолижному курорті був створений цілий вольєр, з басейном, сніговими будиночками і спеціальними зонами для ігор. Будинок пінгвінів буде знаходиться на території Snow Park - розважальної частини Ski Dubai. Тут для дітей є унікальна можливість прогулятися з пінгвінами пліч-о-пліч.

 Організатори шоу поки не вирішили, як назвати нових вихованців. Вибір імені виявився непростим завданням, яку вирішили віддати на відкуп відвідувачам центру. Так, в Ski Dubai оголосили конкурс на краще ім'я для пінгвінів. Конкурс триватиме до 7 червня. Серед імен, які розглядаються в даний час в якості майбутніх кличок - Плейбой і Мамбл.

Ski Dubai* - гірськолижний курорт один із декількох дивовижних споруд в Дубаї, розташований на території гігантського торгового центру Mall of the Emirates. Загальна площа Ski Dubai - 22 тис. м2, відкритий в 2005 році.


Всі новини
Новини