У Куршевелі підйомники пристосують для дітей

  Відомий гірськолижний курорт Франції "Куршевель" вирішив напередодні зимового сезону 2012-2013 модернізувати всі 18 крісельних підйомників для того, щоб зробити їх більш зручними для дітей.

  Для того, щоб запобігти нещасним випадкам, підйомники обладнають спеціальними магнітами. Дітям при посадці буде видаватися спеціальний пояс, який буде вдягатися поверх гірськолижного костюма і «примагнічуватись» до їх сидіння на весь час поїздки.Система дозволяє автоматично пристібати дитину в той момент, коли сідає на підйомник і автоматично вимикається після прибуття в кінцевий пункт маршруту.

  Варто відзначити, що і для інших курортів Франції подібна система не є революційною. Її свого часу застосували на своїх підйомниках Ла-Танья і Мерібель. Однак настільки масштабної модернізації, яку провів Куршевель, поки ніхто не робив.

  Літо - традиційний час для більшості гірськолижних курортів Європи для проведення модернізації своїх транспортних систем. Не тільки Франція, але й Австрія, Італія, Швейцарія регулярно повідомляють про оновлення своєї інфраструктури. Поряд з Куршевелем в низці останніх оновлень можна виділити запуск нового восьмимісного підйомника в Кітцбюелі, який відбувся на початку липня. Таким чином, австрійський курорт увійшов в число курортних місць, які мають у своєму розпорядженні три і більше підйомників подібного рівня.


Всі новини
Новини