У Лапландії відкрили лижний курорт з трасами на дахах

01.03.2016 На гірськолижному курорті Леві в Лапландії з'явиться нова зона для катання, дизайн якої змінить в майбутньому звичне уявлення про спуск на лижах.
На новому курорті Koutalaki Ski Village лижні схили прокладуть по дахах будівель. Таким чином, туристи будуть ковзати не горам і пагорбам, по дахах, до яких їх будуть доставляти спеціальні ліфти.
Як пише британська Daily Mail, незвичайна концепція гірськолижного курорту - перша і єдина в своєму роді в світі. Частина нового курорту вже відкрита для відвідувачів.
Проект незвичайного курорту був розроблений ще в 2011 році данськими архітекторами з агентства Big в якості конкурсної дизайнерської роботи. Для Koutalaki Ski Village дизайнери розробили розширений план нового курорту.Як повідомляють розробники, на верхніх поверхах будівель, по дахах яких проляжуть схили, розмістяться ресторани і магазини, а також оглядові майданчики. Будь-який відвідувач курорту при бажанні зможе покататися і на природних схилах.
У літні місяці дахи, що служили взимку лижними спусками, покриватимуть газоном, за яким туристи зможуть прогулятися, споглядаючи краєвиди Леві.
Всі новини
Новини