У Львові виступлять проти побудови малих ГЕС на карпатських ріках

14 березня 2012 року поблизу приміщення Львівської облдержадміністрації о 13.15 відбудеться акція «Збережемо Карпати від забудови малими ГЕС» за участю туристів, екологів та усіх небайдужих громадян, які інформували про цю проблему.

Як повідомили ZAXID.NET громадські активісти, заходи 14 березня будуть відкриттям всеукраїнської громадської кампанії проти будівництва 550 малих ГЕС у Карпатах. Цю ініціативу небайдужа громадськість у соціальних мережах уже охрестила екологічною проблемою №1 в Україні сьогодні.

У цей день у Києві біля урядових установ, у Львові, Харкові, Тернополі, Ужгороді, Верховині, Чернівцях, Москві і Польщі проходять громадські акції, прес-конференції, спрямовані на привернення уваги до цієї проблеми, пошуку шляхів збереження Карпат.

Активісти стверджують, що пропонується збудувати 330 малих ГЕС у Закарпатській області, в Івано-Франківській області, за різними даними, планується будівництво від 50 до 150 малих ГЕС, до двох десятків заплановано у Львівській та Чернівецькій областях. Виконання таких планів означатиме фактичну смерть більшості карпатських рік, смерть сплавного туризму, - стверджують учасники кампанії «Збережемо Карпати від забудови малими ГЕС».

ZAXID.NET


Всі новини
Новини